Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki nem akarja LMBTQ...

Ha valaki nem akarja LMBTQ szellemben nevelni a gyerekét, ahhoz mi köze van az LMBTQ-nak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt errl erről most több kérdés, ezért gondoltam nem árt még egy :D.

Szóval én se várom el a melegpártiaktól, hogy vigyék a gyereküket hittanra és nem is tenném kötelezővé. AKkor ők miért akarják kötelezően bevinni az érzékenyítést a sulikba, óvodákba?



2022. aug. 25. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Az LMBTQ-nak semmi köze hozzá, ki milyen szellemben neveli a gyerekét
Inkább az LMBTQ nevelje a gyereket, mint egy random szülő, aki akár náci is lehet
21 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
77%
Idiótától idióta kérdés, hamis dilemmával és "választási lehetőségekkel".
2022. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
80%
Téged eddig hányszor kerestek, és követelték, hogy úgy neveld? A világ nem egyenlő se a 444-gyel, se az M1 híradóval.
2022. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
1; milyen választási lehetőséget hiányolsz? Konkrétan fogalmazd meg.
2022. aug. 25. 14:03
 4/48 A kérdező kommentje:
2; nyugaton kötelezőek az ún. story hourok, amiket transzvesztitk tartanak kiskorúaknak. Volt olyan eset, hogy elítélt pedofil is volt közöttük. Ilyen szerencsére soha nem lesz itthon, de a tendencia jól látszik.
2022. aug. 25. 14:04
 5/48 anonim ***** válasza:
89%

Senki nem várja, hogy "LMBTQ szellemben" neveld a gyereked. (Egyáltalán mi a franc az az "LMBTQ szellem"? :D)

Annyit várnának az emberek, hogy neveld meg a gyereked hogy ne verjen meg embereket az utcán, ne szólogasson be másoknak, stb. Ez szerintem elvárható, ha úgy tervezed hogy a gyerek majd a társadalom részeként fog élni.

2022. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
87%
Napi kamu kérdés. Nyugi, nemsokára megkapod az első emelt rezsiszámlát és nem az LMBTQ lesz a legnagyobb gondod.
2022. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
89%
Ha úgy neveled a gyereked, hogy ne bántson senkit csak azért, mert valamiért más, akkor azzal már az LMBTQ-nak sem lehet semmi baja.
2022. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan ki az a nyugat és hol olvastad ezt az elítélt pedofilok által tartott kötelező "story hour" tevékenységet? Az én állítok valamit, ezért az úgy van jellegű érvelésnél kicsit többet kellene ideböfögni, ha gyerekek neveltetése a téma.


A kereszténység érvelésedhez meg annyit, hogy senki se akarta kötelezően érzékenyíteni a gyerekeket az iskolában, óvodában, de az egy óra érzékenyítést párhuzamba vonni azzal, hogy hittanra kell-e járnia elég demagóg. Én legalábbis hallottam irodalom órán is a bibliáról, a keresztény irodalomról, művészetről, vagy történelemből a keresztények történelméről, pápákról, különböző bibliákról, felekezetekről. Ezzel szemben az, hogy a melegség létezik, még biológia órán sem hangzik el, maximum irodalmon Rimbaud és Verlaine kapcsán, de ott is csak említve. Tehát a keresztény dolgokról hittan nélkül is nagyon sokat kell tanulnia a gyereknek kötelezően, ezzel szemben más dolgokról akkor se hallhat, ha szeretne.

2022. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
8; akkor miért akar bemenni a gyerekekhez? Vagy azt állítod, minden szülő alapból egy melegverő baromállatnak neveli a gyerekét? Ezért kell a nőnek öltözött férfi?
2022. aug. 25. 14:29
 10/48 A kérdező kommentje:

9;

[link]


A biosz órának sosem volt témája az, hogy hova meg kinek kell odatenni a lompost. Az a baj, hogy máris az érzékenyítő szellemben beszélsz, és vinnéd be az oktatásba azt, aminek eddig sem volt ott a helye. Az, hogy nem a gólya hozz anem a biosz tanárnéni magyarézta el eddig sem, és nem is az LMBTQ szekta.

A hittanal párhuzamba állítani pedig nem demagógia, ugyanis ha ettől epét hánysz, akkor tartsd tiszteletben azt is, hogy más meg az érzékenyítő óra címén végzett agymosásodtól hány epét.

2022. aug. 25. 14:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!