Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mi lenne az a...

Fideszesek! Mi lenne az a botrány amikor már megsokallnátok és nem támogatnátok tovább a Fideszt?

Figyelt kérdés
Milyen intézkedések illetve botrányok után döntetnétek úgy, hogy tovább már nem támogatjátok őket?

2022. aug. 26. 09:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
74%
Ha megszüntetné a külföldön élő magyarok állampolgárságát, és intézményesítené a zsidóüldözést.
2022. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
56%
Ha az ellenzék jobb csomagot dolgoz ki a dolgozó családok támogatására (jelenleg mi ebbe a kategóriába esünk, azért ezt hoztam példának, de ide mindenki a saját helyzetét behelyettesítheti). Én nem "vallásos" fidesz szavazó vagyok, hanem a jelenlegi iránnyal inkább egyetértek, mint a baloldal programjával. Olvastam, számomra megvalósíthatatlannak tűnt.
2022. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
73%

2

Mármint működő jobb családtámogatási csomagra gondoltál, ugye? Mert működőképtelen jobbat ígérni semmi pénzbe nem kerül.

2022. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok fideszes, és a másik banda se jobb. De elég mérges lennék, ha pl fizetni kéne a levegőért, ami alól a politikusok mentességet kapnának. Szintén dühítene, ha Lölő megvenné az egri várat kilóra, eldózeroltatná, és szállodát építene a helyére. Abszurd gondolatok? Akkor csak figyeljetek, a többiről is azt hittük amíg meg nem csinálták.
2022. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem tud ilyen botrány lenni, mert van egy óriási propagandagépezet, ami akkor is elhiteti majd az emberekkel, hogy az nem a kormány hibája volt.


Lásd a mostani rezsicsökkentést. A rezsicsökkentést megvédjük, van olcsó orosz gázunk, aki mást mond az hazudik vagy hülye. Választás megnyerve. Oké, akkor muszáj csökkenteni a rezsicsökkentést, mert az orosz gáz drága, de erről persze az EU tehet, az erőskezű kormányunk pedig csak sodródik az árral... És hány vér-fideszes érzi úgy, hogy hazudtak nekik? Egy sem.

2022. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#5 Sajnos én is így látom. Ott volt Szájer esete, a nemzeti-keresztény értékrenddel össze nem egyeztethető életvitele, a nyár elején meg mikor arról papoltak hogy nincs itt a béremelés ideje milliókkal emelték a sajátjukat.

Sajnos én is úgy látom hogy nincs olyan botrány.

2022. aug. 26. 09:31
 7/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem létezik ilyen. Vallást a hit tart össze.
2022. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
72%
Lassan ,de biztosan elszigetelődik a Fidesz a szavazóival együtt a valóságtól és a végén egy barlangban fognak élni , mert allergiások lesznek a valóságra.
2022. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
69%
ha bevezetné a vizitdíjat.
2022. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
15%

5.


Látszik, hogy lövésed sincs semmiről.

Leírnám, hogy mi a szituáció, de úgy se érdekelne, mert az Orbánfóbiád visz mindent.


Egyébként a kettessel értek egyet.

Minden szava igaz.

2022. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!