Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van e esély levátani ezt a...

Van e esély levátani ezt a dzsuva bandát a jelenlegi ellenzékkel?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 23:43
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
30 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

Az ellenzék is része a dzsuva bandának, így nincs.

Lehetetlen, hogy ennyi választás után is elkövetik ugyanazokat a hibákat. Én már csak arra tudok gondolni, hogy ezért ők is alaposan meg vannak fizetve.

2022. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
11%

dobrevrajongók! takarodó! vissza a feladóhoz bulgáriába

vagy ahova akartok

2022. aug. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Esély?

Ott volt tavasszal.

Legközelebb három és fél év múlva.

2022. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
13%
Nem, mert a dzsuva banda az a jelenlegi ellenzék.
2022. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Van egy dzsuva kormány és egy mégdzsuvább ellenzék. Ez olyan, mintha a körömpiszkot akarnád leváltani kutyaürülékre.
2022. aug. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

Az ellenzék is a rendszer haszonélvezője. Ha belegondolsz teljesen megéri nekik a kormányzás felelőssége nélkül elbohóckodni nem kevés pénzért.

Első körben ellenzékváltás kell, utána lehet beszélni a Fidesz leváltásáról.

2022. aug. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%

Én sokáig viccnek tartottam, de ma már kezdem komolyan gondolni, hogy ez a helyzet az ország kettészakadásáig fog vezetni! Akkora űr van a két tábor közt, hogy ezt kultúráltan már szerintem lehetetlen kiegyenliteni, kb, mintha nem ugyanazt a nyelvet beszélnénk és politikailag jelent más-mást egy-egy szó kiejtése.

Nem tudom, hogy lehet megoldani, hogy az ország jelentős része ne ellenségként gondoljon a saját kormányára és a kormányra szavazó honfitársaira, legyen az jobb, vagy baloldali kormány. Egyszerűen ketté kéne szakadni, jobboldal kelet, baloldal nyugat! Pont.

2022. aug. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
28%

Tragikus a helyzet valóban (tragikomikus). Ezekkel a politikusokkal, ezzel a szavazóréteggel nincs jó megoldás.

Én amúgy benne vagyok, kb a Szeged Budapest vonal lehetne a határ, aki Putyin elvtárshoz tartozna, a keleti oldalon élne, aki nyugathoz, az a nyugatin, lehetőleg azért vasfüggöny nélkül.

2022. aug. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Se az ellenzékkel, se máshogyan niincs lehetőség a változásra.
2022. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Ezzel az ellenzékkel szerintem nincs.
2022. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!