Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP miért dumálta ki ezt a...

MZP miért dumálta ki ezt a kampánypénz dolgot?

Figyelt kérdés
Volt vele valami célja, vagy "csak úgy"? Mi lehet az, amiért beleköp a saját levesébe?

2022. aug. 28. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
MZP-nél nemigen lehet föltenni a kérdést, hogy miért mondta ezt vagy azt. Annyi hülyeséget, saját magát lejárató mondást tett máe, hogy ebbe szépen beleillik ez is.
2022. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is, csak azt gondoltam, hátha van benne valami csavar.
2022. aug. 28. 11:37
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Úgyis kiderült volna előbb-utóbb, inkább elébe ment a dolognak.
2022. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Megint úgy csináltok mint ha MZP soha nem árulta volna el hogy miből van pénze, de most aztán valahogy véletlen kibeszélte...

Márki-Zay eddigi összes kampányának részletes elszámolása (az adományokkal, kártyaforgalommal, készpénzforgalommal együtt) megtalálható a weboldalán. Ahogy a saját és családtagjai vagyonnyilatkozatai is nyilvánosan megtekinthetők, szintén a weboldalán. MZP sohasem titkolta hogy kitől mennyi pénzt kapott, a kampány alatt is elmondta hogy kitől kapott adományokat. És ahogy eddig is, úgy most is elmondta, hogy honnan volt kampánypénzük.

Lehet hogy más pártoknál vagy politikusoknál ez szokatlan és egyeseknek természetes az állandó titkolózás és hazudozás, de aki követte eddig MZP munkásságát az pontosan tudja hogy nincs ebben semmi fura vagy szokatlan. Eddig is 100%-ban átláthatóan kezelte a kampánypénzét, ezt teszi most is és megnyugodhattok, a jövőben is tisztességesen fog politizálni.

2022. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Én eleve azt nem értem, hogyhogy külföldről (USA-ból) kaphat támogatást egy magyarországi politikai párt vagy szervezet vagy politikus (mint magánszemély).

Én nem szeretem a sorosozást, elítéltem azt is, amikor civil szervezeteket akart megizélni a kormány azért, mert külföldről is kaptak támogatást, de azért egy pártnak, politikai formációnak nem kéne külföldi pénzt elfogadnia. Hiszen akkor máris ott van a gyanú, hogy külföldi érdekeket szolgál, nem a magyarokét.

A Fidesz ugyan erre nincs rászorulva, de mit szólna a tisztelt liberális ellenzék, ha a Fidesz Oroszországból kapott volna adományt a választási kampányban???

2022. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Szerintem is.

Jó kis kettős mérce.

2022. aug. 28. 12:36
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

#5 Tehát szerinted ha én kiköltözök Kanadába, és megtetszik egy magyar youtuber csatornája, ezért támogatni akarom, akkor küldhetek neki Kanadából pénzt. De ha nem youtube csatornáról van szó hanem egy szervezetről, akkor nekem minden egyes utalásért haza kellene repülnöm, mert különben külföldi érdekeket szolgálok a támogatásommal? Ez már azért átlép egy határt, tiszta kommunizmus... Minden ami külföldről jön az rossz, és mindent ki kell tiltani innen, mert ne szóljon bele senki a mi dolgunkba :D

Ráadásul ez nem párttámogatás, hiszen MZP sem a kampány előtt, sem a kampány alatt, sem azóta nem tagja egyetlen pártnak sem.

2022. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
A Fidesz sokkal rosszabb, mint MZP.
2022. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

7-es, teljesen félremagyarázod.

Világosan leírtam, hogy csupán politikai szervezetnél tartom ezt problémásnak. Ráadásul MZP esetében nem egy külföldön élő magyarról volt szó, hanem egy amerikai szervezetről.

A szezont kevered a fazonnal.

2022. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Mészáros nem aggályos töki?
2022. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!