Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudnám elfogadni hogy...

Hogy tudnám elfogadni hogy ilyen országban kell élnem?

Figyelt kérdés

Akárhogy is nézzük, szörnyű hogy mivé lett ez az ország. Semmit nem keresnek szinte az emberek de az árakat az egekbe emelik. Ősz tél során nagyon sok ember fog a rezsi árak miatt ellehetetlenedni vagy meghalni. Szülj gyereket: mondják, de ha szülsz is csak addig érdekli őket míg megszületik aztán mehetsz a halálgyárba a gyerekeddel együtt. Az iskolákban faval fűtenek majd vagy online oktatás lesz. Aki gyenge, azt megölik. Az a 17 éves fiú aki az osztálytársai miatt akasztotta fel magát mert kicsit érzékenyebb volt vagy a 13 éves meleg srac aki folyóba fojtotta magát. A gyengébbet megölik itt nálunk. A bicikliseket utálják. Az a szlovák vállalkozó aki terepjárójával 2 biciklist ütött el élvezetből mert idegesitették a kerékpárosok, nem kapott semmit az egyik biciklis órákig haldoklott vérbe fagyva mire megtalálták már késő volt a másik azonnal meghalt, és semmit nem kapott, ugyanúgy drogozik vezet és ku.rvázik, retteg tőle az egész környék és nem kap semmit mert fidesz közeli😭 kemény drogokat is használ.

Ha budapesten az ember bringával kiteszi a lábát akkor jönnek a megjegyzések autósoktol es nem egyszer halálosan fenyegetnek vagy hogy eltorik a nyakamat pedig én csak ott vagyok. Egyszer csikket dobtak rám aztán elém álltak hogy ne tudjak továbbmenni aztán pánikrohamot kaptam és azóta csak árnyékként élek ebben az őrült világban!

Engem megérint minden rossz, szeretek segíteni az embertársaimon és majdnem minden nap sírok hogy milyen helyen kell élnem.

Minden az autosoknak kedvez, akik erősek meg akik érzeketlenek.

Ha az embernek kicsit extrém a külseje akkor már leköpik beszólogatnak neki és nem kap munkát. Egy füves cigiért éveket kapsz😭😭

Nézi a nép a tűzijátékot pedig milliárdokba kerül amit ha szegény embereknek adnának akkor olyan boldog lehetne mindenki.

Az egészséges étrendet sem támogatják mert annyiba kerül hogy átlagember számára elérhetetlen, persze a puffadt fehérkenyérre fehér cukorra ott az árstop Kádárkorszak ja mi…😭 vissza mentünk. Nem hiszem el!

Most is zokogok és faj a lelkem legbelül, sajog. Úgy érzem el fogok távozni ebből a mocskos világből!😭😭😭😭😭😭

Mocskok, éljetek!



2022. aug. 28. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Humorral.
2022. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már nem megy. A lelkem el fog távozni.😭
2022. aug. 28. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem költözöl el?
2022. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolkozom rajta, mindenképpen nyugatra mennék.
2022. aug. 28. 13:03
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Vicces vagy
2022. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor élj a halálgyárban. Én már csak így nevezem ezt az országot. Ó, mivé lettél Magyarország?
2022. aug. 28. 13:08
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Megint egy mondvacsinált probléma. Menjél dolgozni, akkor nem érsz rá ilyen hülyeségekkel foglalkozni.
2022. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A halál rezgését érzem a levegőben mindig mikor kimegyek és bújkálnom kell az emberek elől mert homoszexuális vagyok és biciklivel jarok meg szeretek füvezni
2022. aug. 28. 13:11
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Unatkozott..vagy full depis
2022. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Először még kezdtelek sajnálni, de amikor kiderült, hogy egy biciklis füves hipster vagy, már csak azt kívánom, hogy költözz Berlinbe vagy Amsterdamba
2022. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!