Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentumosok, hogyan élitek...

Momentumosok, hogyan élitek meg, hogy Gulyás felmosott Gelencsérrel?

Figyelt kérdés

Az elején próbált a Momentum elnöke furmányos, ravasz és odamondó lenni, de nagyon csúnyán visszafelé sült el a sztori, amit nem lehet annyival letudni, hogy nyilvén fideszes volt a közönség.

A Fegyőr-Partizán interjú 2.0-nak lehettünk tanúi?



2022. aug. 28. 20:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Majd a 7 szeres gázszámla jobban meg fog rázni téged, mint eza történet a momentumosokat szerintem:D
2022. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Gelencsér súlytalan, megszeppent, tutyimutyi, ettől még Gulyásnak nem volt igaza. Gelencsér nem volt sem furmányos, sem ravasz, mert ahhoz kellene valami intellektus és nem ilyen színtelen-szagtalan "konzervatívcsaládbóljöttem" irodista politikus.
2022. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
2-es vagyok, majd térjünk erre télen vissza a gázszámla miatt.
2022. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#1 nekem nem lesz 7-szeres, mert volt annyi eszem, hogy leszigeteltem a házamat. De neked se lesz annyi pubika, ne fossál.
2022. aug. 28. 20:53
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Nézem a Partizán YouTube csatornáját, de a legutolsó tartalom "A klímaváltozás ismeretlen története". Vagy ez csak tagoknak érhető el egyelőre?
2022. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Ja, hogy nem az a Gulyás. 😄
2022. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
7%
Az engem nem érdekel, én Donáth Anna miatt vagyok Momentumos.🍆
2022. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem azonos súlycsoport. :)
2022. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%
Orbán szereti a focit, jövök egy focis hasonlattal: fideszes pályán fideszes bíróval...
2022. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:40 hozzászóló vagyok - amúgy egyáltalán nem vagyok momentumos, nem is akarom védeni ezt az embert, csak hát ez volt a véleményem. Nem csoda, hogy ilyen feltételek mellett kiállt a fideszes elsőosztályú "csodacsatárja" a harmadosztályú momos "tartalékossal".


Távolról nem arról van szó, hogy kinek van igaza, hanem az, hogy ki a nagydumás. Gondolom, ha egy hazugságvizsgálóra lettek volna kötve, amelyik elektrosokkolja öket minden hazugságnál, jobban megválogatták volna a szavaikat, és a tisztelt fideszes se lett volna annyira meggyőző, sőt néhány beismerő vallomás is elhangzott volna.

2022. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!