Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket sosem hangol le, hogy...

Titeket sosem hangol le, hogy mi a keleti világ, a szovjet világ része vagyunk és semmi közünk valójában a nyugati világhoz, kultúrához?

Figyelt kérdés

Természetesen ez az élet minden területén meglátszik, a bérek is töredéke a nyugati standardnak. De nem csak ez a baj, persze ez is elég nagy baj. Akár hány filmet, sorozatot nézek az osztrákokról is rengeteg említést tesznek hiszen az mindig is a nyugati világhoz tartozott, de rólunk magyarokról sosem tesznek említést. A Nyugat számára mi már nem létezünk, mi már a ruszkik kis bábállama vagyunk és azok is voltunk mindig is, legalábbis amióta az eszünket tudjuk. Olyan mintha mi egyáltalán nem lennénk Nyugat része, és az a fájó igazság, hogy valóban nem is vagyunk.

Titeket nem hangol le néha, hogy mi valójában egy szar kis peremország vagyunk Nyugat és Kelet határán és egyiknek sem vagyunk igazán része? Szlávok sem vagyunk mint a ruszkik és csatlósaik zöme, Nyugatiak meg még annyira sem.



2022. aug. 28. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Jobban örülnék ha végre teljesen elfordulnánk a nyugattól
2022. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Külön utas politika kell, mint annó Titó a jugóknál. Se Nyugat se Kelet, hanem egy egyedi rendszer amiben szabadok lehetünk magyar módra.
2022. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Készülünk.
2022. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Oroszország a barátunk!
2022. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 árokpart ***** válasza:
91%
A svájci vagy az osztrák modell kell egyértelműen.
2022. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Már rég nincs semmiféle szovjet világ.
2022. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Én azt hittem hogy a 40 ev megszállás majd 56 után és most az ukrán konfliktus kapcsán, hogy végleg lezárul az a dolog hogy magyarorszag szóba áll az oroszokkal.


De megdöbbenesemre nem az történik mint a lengyeleknél.

Akik nem felejtették el, hogy az orosz megszállók agresszív erkölcstelen nemierőszak elkövető tömeggyilkos népség.

Mellette pedig egy anidemokratikus elnyomó bunkó paraszt rezsim.


Én meg szoktam kerdezni az orosszopókat, hogy akkor miert nem disszidál az oroszokhoz?

Dolgozni még többet még kevesebbért...jogok nélkül.

2022. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

7

Te voltál már az oroszoknál?

Mert Én igen és köze nincs ahoz,amit irsz!

2022. aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8as, miért kell ehhez Oroszországba menni?

Nem a ruszkiknál történt az, amiről a 7es ir, hanem itt Európában! Miért kéne nekünk oda menni ahhoz, hogy ezt lássuk?

2022. aug. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy folyamatosan saját magunkat köpik szemen ezzel a politikával. Már Szent István is kinyilatkoztatta, hogy nekünk a nyugathoz kell tartozni, erről szólt 56is, majd a 40 évig tartó kommunizmus, sőt még Szent Orbán is erről értekezett, egészen 2010-ig, kitartóan!

A gyomrom fordul ki attól, hogy családok ezreit tettek tönkre a ruszkik, igy vagy úgy az évszázadok során, most meg hozzájuk dörgölőzve akarunk valakik lenni!

2022. aug. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!