Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar egy bukott nép?

A magyar egy bukott nép?

Figyelt kérdés

2022. aug. 29. 11:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
43 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Jelenleg közel áll hozzá. De hátha változás lenne.
2022. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
A magyar jelenleg Európa legkiemelkedőbb népe.
2022. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Számomra igen.


De egyébként történelmi és gazdasági szempontból is.


Magyarországt darabokra szakították az első világháború után, és mindenki tétlenül nézte. Aztán a második világháborúból szintén vesztesen került ki. Majd jött a szovjet megszállás 89-ig, most meg itt vannak a mai problémák. A magyar mentalitásról nem is beszélve...

2022. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem hallottad? Öt évente öt év múlva leelőzzük az osztrákokat. Milyen bukás? :D
2022. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Magyar népnek soha nem volt jövőjük. Csak úgy léteznek a semminek.
2022. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

A magyar nem egy bukott nép, nem különleges sem jó sem rossz szempontból, pusztán sokan ilyen egyszerűen próbálják elhinni és elhitetni.

Minden nép történetében voltak és vannak nagyon rossz pillanatok. Nálunk most vannak. Nem a termésszettől fogva, nem kivédhetetlenül, hanem egy folyamat eredményeként. Ezek a folyamatok hosszúak, hosszabbak egy emberöltőnél. Ezért érezheti valaki konkrétan magát szerencsésnek vagy szerencsétlennek, de a magyar nem bukott, hanem ugyanolyan nép, mint a többi. Látszámában nem sok, de bizonos mértékig erről ő is tehet.

2022. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

"de a magyar nem bukott, hanem ugyanolyan nép,"


Ha a magyar nép múltját megnézzük, az is tele van bukással, soha nem volt semmilyen jelentősége ennek a népnek, leszámítva a magyar kalandozásokat. Erről már írtam egy kis összefoglalót a #3-as kommentben. De mehetünk visszafelé is az időben, a három részre szakadt Magyarországig, vagy a Tatárjárás borzalmáig, ami abból az felelőtlen hozzáállásból lett, hogy nem építettek városfalat, ami abban az időben fontos lett volna.


Ha más népekre mutatsz, akkor a görögöknek meg az olaszoknak tényleg van múltjuk: konkrétan uralták a világot, és meghatározták az európai kultúrát. Az olaszok ma is elvannak: a hagyományaikból, múltjukból ma is megélnek.


Magyarországnak jövője sincs. Ezt most elmondom. Az országban ugyanis a cigányság elképesztő módon sokasodik, és ez ellen a magyar kormány semmit sem tewz. Itt Borsodban ha kimegyek az utcára, akkor a cigány nőket szinte mindig kisgyerekkel, vagy terhesen látom, ez régen nem volt, de ma már mindennapos. Ezzel szemben a magyarok kevesebb gyereket vállalnak, vagy hagyják el az országot - erre már Vona Gábor is rámutatott, hogy a kivándorlás milyen nagy. Ezen a ponton azt is elmondom, hogy nekem az is a tervem, hogy elmegyek innen külföldre, ahol jobb életem lehet.


Na, a fentiek alapján milyen jövő vár Magyarországra? A cigányság létszámban szerintem olyan 100 év múlva beéri a magyarokat. De már a 2030-as éveben több cigány gyerek fog születni, mint magyar - erről Toroczkai László csinált egy videót. A magyarok tehát létszámban vissza fognak szorulni, a cigányok száma megemelkedik, innentől a fantáziádra bízom, hogy hová fog ez torkollani.


Talán még a normális cigányok is el fognak innen tűnni, mert a balhésakkal ők sem jönnek ki.


Magyarországnak tehát vége van. Nem lesz felemelkedés.

2022. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát látva, hogy az emberek többsége milyen buta és mi mindent elhisz, egyértelműen igen. De nem csak a magyar, sok másik is.
2022. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még egy kis adalék a #7-es kommentemhez, hogy miért bukott a magyar nép.


De elsőként térjünk vissza az előző témára. Mint utaltam rá a #7-es komment végén, vannak normális cigányok is. Ezt csak azért írom, hogy ne gondoljanak roma ellenesnek, amúgy nekem is vannak roma felmenőim. Az a baj, hogy a cigányság rosszabb fele szaporodik nagyon gyorsan, akikkel a normális cigányok sem jönnek ki.


A magyarság bukását azonban a saját mentalitása is előidézi. Lehetne erről kisregény írni, de nem fogok, nincs rá időm. Csak egy példát mondok részletesebben: a magyar embereknek - tisztelet a kivételnek - borzasztó az autóvezetési módszere. Ha zöld van, többen akkor is mennek, nem állnak meg. Többször volt már, hogy majdnem elütöttek az úttesten. Legutóbb akkor, amikor hirtelen pirosra váltott a lámpa, az autós tövig nyomta a gázt: ha nem ugrok el, elüt. Ilyen barbár viselkedés a fejlett népeknél, (pl. Svájc) nincs. Ott a gyalogos az első. A magyarságra ezen kívül a negatív gondolkodás, az irigység stb. a jellemző.


Összefoglalva tehát: a magyar egy bukott nép. Egyéni emberek vihetik sokra, de ennek az országnak vége van. A kormány ugyan kelthet egy illúziót, hogy itt majd jobb világ lesz, de ez vagy hazugság, vagy ő sem mérte fel jól a helyzetet. Semmi alapja nincs annak, hogy ez a nép felemelkedik majd. Ez a véleményem.


Persze ettől függetlenül vannak az országban olyanok, akik jól megvannak itt, de én nem. Szerintem jól döntök, hogy elhagyom majd Magyarországot, nekem itt jövőm nincs,


Még annyit, hogy a normális cigányoknak és a normális magyaroknak sok sikert az életben.


#3 és #7 voltam.

2022. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanolyan hülyék mint az amerikai szektások vagy az lemmingek.
2022. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!