Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal és a jobboldal is...

A baloldal és a jobboldal is tönkretette az országot az elmúlt 20 évben. Miért hagyja magát ennyire megosztani a magyar nép? Miért nem veszitek észre, hogy Orbán és Gyurcsány is tönkretette a gazdaságot?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell folyamatosan a baloldalnak és a jobboldalnak is harcolnia egymással, amikor az összes képviselőt el kellene tüntetni a Parlamentből. Alkalmatlanok a vezetésre, korruptak kivétel nélkül. Nem szomorú, hogy képtelenek vagyunk összefogni és közös erővel megszabadítani az országot az Orbán/Gyurcsány jobboldal/baloldal duótól? Ahelyett, hogy egymást ölitek inkább beismerhetnétek, hogy mindkét oldal bűnös, egyik sem különb a másiktól.

2022. aug. 30. 10:00
A kérdező szavazást indított:
Mindkét oldal tönkretette az országot, közösen összefogva az összes politikustól meg kellene szabadulnunk.
Csak a baloldal tehet a kialakult helyzetről.
Csak a jobboldal tehet a kialakult helyzetről.
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Készülünk.
2022. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen oldal amelyik kb. megmenthetné az országot olyan szintű nemzetközi ajvékba ütközne, hogy elképzelhetetlen az egész lehetőség.


Marad a Viktor-csapat és a Feri-brancs. R-r-r-remek!

2022. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom szerint az emberek jelentős része így gondolja, ahogy írod, kedves kérdező. Van aki emiatt el sem megy választani, és van aki egyszerűen a szerinte kisebb rosszra szavaz.

Ezenkívül van valamennyi (szerintem <10%) elvakult balos vagy jobbos hívő, aki tüntet, békemenetel, kommentel, haongoskodik, stb.

2022. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A magyar egy igénytelen nép, az ilyen politikára van igény sajnos. Bő 30 év után sem nőttünk fel eléggé a demokráciához.

Nap mint nap találkozok elesett, szegény és nyomorban élő emberekkel, volt hogy megpróbáltam segíteni rajtuk de a legtöbb ember önszántából kerül oda, ki sem akar onnan mozdulni mert ő a mocsokban, a cigi- és piaszag közepette az abszolút igénytelenségben érzi jól magát, neki büntetés lenne egy kultúrált környezet. És az átlag magyar morál ugyanez szellemileg, sokan "alul" érzik jól magukat.

2022. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
SZerintem is meg kéne de hát vannak szavazók akik meg imádják őket, sajnos.
2022. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a nép nem akar/nem tud önállóan gondolkodni, nekünk mindig egy vezír kell...
2022. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nagyon buták politikailag.
2022. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert mindenki szerint a másik fél szekértábora tehet mindenről.
2022. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!