Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha legalizálnák a marihuanát,...

Ha legalizálnák a marihuanát, amellett hogy betiltják a cigit, jobb lenne?

Figyelt kérdés

Olvasni, hogy Németországban a marihuana teljes legalizálását akarják bevezetni. Szinte mindenhol alkalmazhatják orvosi céllal, csak itt nem. Ezzel párhuzamosan pedig a cigarettát teljesen kivezetnék a társadalomból. A mai 10-en évesek már nem vehetnének vagy a fiatalabbak, ezt már nem tudom. Ez úgy hat, mintha a kormányok a dohányról a marihuanára akarnák étvezetni a népet. Vajon totál bekábítózott emberek jobbak, mint a cigisek?


Ugye a cigiben nikotin van, ami az agyat stimulálja. Megvéd a parkinzon és arzheim kórtól. A cigiben levő kátrány az ami betegségeket okoz. Ezzel szemben a marihuana elbutulást, impotenciát, az ondósejtek degenerációját, depressziót, torzult érzékelést, memóriazavarokat, krónikus köhögést, az idegrendszer leépülését, hererákot okoz [link] Most akkor jobb lesz? 😮



2022. aug. 31. 19:51
A kérdező szavazást indított:
igen. Jobb lenne, mert a stresszt csökkenti és jól érzed magad amíg hat a szer
talán
nem
40 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy mindenkinek világos legyen. Most nem az alkohol bezzeg lehetről van szó, hanem a cigiről. Alkohol + mariska lesz ezután?
2022. aug. 31. 19:55
 2/14 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
45%
Németországban egyre nagyobb az elmebaj, mi azért nem vagyunk olyan hülyék, mint ők.
2022. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Már az is baromság, hogy a dohányzást be akarják tiltani, de hogy egy rohadt drogot meg legalizáljanak, az mindennek a teteje.
2022. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha egyszer legalizálják a marihuánát, és az utcán szembejön velem egy beszívott hülyegyerek, aki boldog és laza, pofán fogom baszni.
2022. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
4. És ha Deutsch Tomi az?
2022. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Orvosi marihuána alkalmazása acél te nép egyszerü gyermeke. elöször olvass utána a témának, aztán tegyél fel kérdéseket.
2022. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

A kérdező egy nagyon hülye ember leget! Képes vagy azt állítani, hogy a dohányzás egészséges de a fű egy csomó betegséget okoz? Nem véletlenül van sok országnak orvosi marijuana programja. Orvosi cigaretta program nincs sehol. Nem véletlenül. A cigaretta milliók halálát okozza évente, a cannabis még nem okozott semmilyen halálesetet és az általad leírt betegségek egyikét sem okozza. Az arra hajlamos személyeknél felszínre hozhatja a lappangó skizofréniát, ennyi kockázata tényleg van, de te ezt pont nem írtad, illetve átmenetileg csökkenti a férfi termékenységet. Az összes többi amit írtál egyszerűen sületlenség!

Amúgy a cigaretta és a fű hatása teljesen más, egymást nem helyettesítik. Ezért a fű legalizációja nem csökkentené a dohányosok számát. Egyszerűen nem ugyanazért szívják.

2022. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem.
2022. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
29%
a cigit ténleg be kéne tiltani de nagy pénz van belöle. A zöldet jó dolgokra is lehetne használni (de csak mértékel) ugyhogy szerintem jobb is lehetne
2022. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A cigi is tud impotenciát, sőt merevedési zavarokat is okozni. Egyértelműen nem lenne jó. Az segítene ha több adót vetne ki az állam a dohánytermékekre. Így ha nem is tűnne el, de kevesebb fogyna belőle. Régebben én is dohányoztam, de több mint 2 éve rá se gyújtottam.
2022. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!