Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólhatnak a fideszesek...

Mit szólhatnak a fideszesek ahhoz, hogy most már Nagy Márton nyilatkozta, hogy az ársapkák meg fognak szűnni?

Figyelt kérdés

Azt mondta Nagy Márton, hogy "Az ársapkák betöltötték a szerepüket, de mivel az energiaválság még tart, és az árak egyre emelkednek, előbb-utóbb ki kell vezetni őket". Már puhítják az embereket a kivezetéssel kapcsolatban. Terveik szerint év végéig vezetnék ki fokozatosan az ársapkákat. Vagy hamarabb, amikor már nem tudják tovább finanszírozni.


Desszertnek egy kis extra újság mellé:

Katásokat alkalmazott a Mészáros egyik embere neve (a stróman strómanja) alatt működő rádiós cég. Eddig is hallottam innen-onnan és most egy rádiós jelentette be élő adásban ugyanezt. Gina a BestFM-nél. Biztosan nem ő az egyetlen a cégbirodalomban, aki így jár, ezért írtam többes számban.

Most, hogy megszűnik a kata, nem hajlandóak őt felvenni alkalmazottként.

Sokszor az volt az érv Mészáros mellett, hogy mindig mindenkit tisztességesen fizetnek a hatáskörébe tartozó cégek.

A másik érv előtte az volt, hogy legalább Magyarországon marad a pénz, de ez már korábban megdőlt.



2022. aug. 31. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Mindenki tudta hogy csak ideiglenes.
2022. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 árokpart ***** válasza:
78%
Ehez egyszerűen már nem lehet mit szólni. Sajnos rémülten és bénultan figyelem a folyamatokat. Borzalom ami itt megy az egyszer biztos.
2022. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 árokpart ***** válasza:
77%
ehhez
2022. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Szegény árokpart elvtárs,vedd be a nyugtatót.
2022. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Fideszesek: Taps👏 👏
2022. aug. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Mennyi liberális🤮🤮🤮
2022. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Én ezt már sokkal régebben mondom, hogy meg kell lépni, semmi meglepő nincs benne. Ez eleve egy ideiglenes intézkedés volt.
2022. szept. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt miért ő mondta ki? Miért nem Viktorta egy jó nagy adag Sorosozás közepette? Úgy hitelesebb lenne.
2022. szept. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Soha nem mondta senkit, hogy örökké fognak tartani. Mindig mondtak határidőt is a bejelentéskor.
2022. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
6%
Ha a Fidesz úgy dönt végül, hogy ez a jó megoldás, én hiszek nekik.
2022. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!