Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikai többség melyik...

A politikai többség melyik rétege a legirritálóbb itthon?

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 01:23
A kérdező szavazást indított:
Bértollnokok (MTVA, KESMA, Pestis rácok)
Megélhetési politikusok
Békamenetelők
Megafonosok
Oligarchák
Politikai kinevezettek
Rasszisták
Homofóbok
Putyin-rajongók
Láncszavaztatott közmunkások
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Követelem a mind opciót!
2022. szept. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam az első sort, és úgy éreztem, a többit már nem is kell. Annál undorítóbb csoportot nem tudok elképzelni, mint akik az origót, prostisrácokat írják, meg a híradót szerkesztik.
2022. szept. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy leginkább MIND!
2022. szept. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első csoportra szavaztam, szerintem óriási felelőssége van a médiának, éppen ezért a bértollnokok tudnak a legkárosabbak lenni.
2022. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az összes.
2022. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Kik a legirritálóbbak?

A kérdezőhöz hasonló csőlátású bértrollok, akik ilyen hülye kérdésekkel múlatják az idejüket.

2022. szept. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Vagyis a kérdezőnek saját magával is baja lehet?
2022. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6-os, ennél a kérdésnél javasolta a kérdező, hogy tegyem fel ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


Gondoltam, miért is ne?

2022. szept. 2. 10:02
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

#8 Miért kell kamuzni?

Senki nem javasolt neked ilyet annál a kérdésnél.

Ellenben már az első válaszoló nagyon jó választ adott neked, de nem értetted meg. Hát megismétlem amit akkor írt az illető:

"Felesleges embereket egymás ellen hangolni!

-Ha ártatlan szavazást akartál volna, akkor nem lenne ilyen nevetséges a "választék" - a választható szavazási szempontok tekintetében!

Nem tudom, mi a jó neked abban, hogy embereket provokálsz!"

2022. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8-as, tudsz olvasni? Akkor fusd át a 6-os választ, amit a kérdező írt, miután megkérdeztem, miért csak a politikai kisebbséget lehet irritálónak tartani, és miért nem lehet egyiket sem annak tartani?


Segítek, ezt válaszolta:


"De mint látod a kérdés a kisebbségekről szól. Ha te a többségre vagy kíváncsi, írj ki kérdést arról. Engem ez érdekel, ezért erre válaszolsz."


Úgyhogy kénytelen vagyok az ő szavaival élve rendre utasítani: ENGEM EZ ÉRDEKEL, EZÉRT ERRE VÁLASZOLSZ.


És javaslom, ha nem kettős mércével mérő, tipikus agymosott fideszes vagy, hanem valóban zavar a jelenség, akkor most menj szépen át oda, és verd egy kicsit neki is a nyálad, elvégre ő írt ki először ilyen kérdést, sőt, ennek a kérdésnek a kiírását is ő javasolta végsősoron!


Lássuk, ott is ugyanígy felháborodsz-e? :-)

2022. szept. 2. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!