Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy népszavazási...

Támogatnál egy népszavazási kezdeményezést arról, hogy Orbán Viktort kötelezően nevezzünk át Gyurcsány Ferencnek?

Figyelt kérdés

#Orbán Viktor #őfelsége #Orbán Mihály Viktor doktor
2022. szept. 2. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Támogatnék-e egy népszavazási kezdeményezést? Annak önmagában mi értelme van?
2022. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Én inkább a nyilvános megaláztatásra szavaznék. Gyalog pucéran körbe kellene járnia az országot, miközben az emberek mindennel, ami nem életveszélyes megdobálhatnák. Cersei Lannister walk of shame feeling. :)
2022. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert, a kezdeményezésből lehet népszavazás. Tehát, amiről népszavazunk, azt előbb kezdeményezni kell, mert kezdeményezés nélkül nem lehet népszavazni sem. Tehát kijelenthető, hogy minden egyes tettet egy kezdeményezés előz meg.
2022. szept. 2. 09:28
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Ez a legjobb ötlet, amit valaha olvastam.
2022. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3

Ez így oké, de sokkal egyszerűbb, ha nem 2 lépcsős, hanem csak 1 lépcsős.

Tegyük fel, hogy az emberek 51%-a azt állítja, hogy benne lenne a népszavazásban. Oké! Az 51% el is megy a népszavazásra, de ennek az 51%-nak már csak a 49%-a szavaz igennel. Így a népszavazás nem éri el a célját.

Viszont ha csak egyszerűen 1 lépésben kihirdetnék, hogy népszavazás lesz ekkor-akkor ebben-abban a témákban, akkor nem kéne előre rágörcsölni az egész folyamatra.

2022. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én inkább egy olyan népszavazást támogatnék, hogy téged kedves kérdező kötelezően nevezzünk át idiótának!!
2022. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nyugodtan, engem ez semennyire sem zavarna!
2022. szept. 2. 10:08
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a mostani miniFeri neve megfelel.
2022. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
A miniferi az MZP
2022. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem miniFeri lenne az új neve, hanem Gyurcsány Ferenc.
2022. szept. 2. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!