Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orosz-párti emberek mit...

Az orosz-párti emberek mit várnának el a többi országtól, ha Magyarországot támadná meg mondjuk Kína vagy az USA?

Figyelt kérdés
Kicsit képzeld el, hogy a szomszéd házat épp rakétatalálat érte, sírnak a gyerekeid, nincs fűtés, nincs víz, feleséged takarókba bugyolálva leviszi őket a hideg, nyirkos pincébe. Érted jön a teherautó, indulsz a frontra. Közben még hallod az szabade Európa rádióban, hogy a szövetséges országok megszavazták, hogy nem adnak embert, sem fegyvertlesznek, sőt még szankciókkal sem sújtják az aggresszorokat, mert az a lakosságuk kényelmes életét negatívan befolyásolná, majd áttérnek az egyéb hírekre, kezdődnek a szüreti mulatságok Ausztriában, Franciaországban emelik az elektromos autók támogatását, stb, stb. Miközben beszállsz a teherautóba, és egy utolsó pillantást vetsz a családodra, azt gondolod, hogy "rendben van ez így, ez a mi harcunk" vagy azt gondolnád, hogy "rohaggyon meg az összes, ott ahol van".
2022. szept. 2. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Hazug párhuzam, mert mi a NATO tagjai vagyunk.
2022. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem gondolnának róla, mert a magyar nép 90%-a már nyugaton lenne. Gyáva népség, csak a szánk nagy, mindenki elmenekülne az országokból. Az elképzelhetetlen, hogy mi harcolnánk a hazánkért, mint az ukránok.
2022. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es, szóval te azt várnád el, hogy a többi ország megvédjen.
2022. szept. 2. 09:35
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Kikérem magamnak a magyar nép nevében, hogy gyáva lennék!

Én háború nélkül is nyugaton vagyok már!

2022. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orosz párti de 1. vagy külföldre mennénk, vagy 2. követelném a kormánytól hogy szüntesse be a harcokat és mondjon le. Orosz gyarmatnak lenni még mindig jobb mintha folyamatosan rakétáznák és lőnék a városomat.
2022. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Elvárnám, hogy a közeli házakban azonnal hozzanak létre lőszerraktárakat, hogy az ellenségnek legyen oka ott is bombázni.

Egy centi területet se adjunk fel, mert majd valami fegyverszállítmány jön és azzal kilőhetünk még 20 tankot. Mindenképpen álljunk ellen az USA-nak, hiszen Magyarország képes megnyerni a háborút ellenük és Washingtonig menetelünk majd a szolidáris országoktól kapott fegyverek segítségével!

Kötelezően sorozzuk be a női lakosságot is, mert nőtársaink is ki akarják venni a részüket szent határaink védelmében!

Ne mehessen át senki a határon, mert aki elmenekül az áruló. Mindenki vegyen részt a harcokban, a helyi sváb és zsidó kisebbség is.

Osszanak fegyvert 1-2 tárral minden civilnek, nem baj, ha emiatt azonnal célponttá válnak és ledózerolják miatta a lakott területeket is.

Győzni fogunk!

2022. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Tanultál te történelmet? A szomszédos országok háborúiba soha egyik ország sem avatkozott be, hacsak nem fűződött hozzá érdeke. Senki nem szívesen löveti halomra az állampolgárait a másik ország konfliktusa miatt. A hadi költségekről nem is beszélve.

56-ban is jó nagy szarban hagyták a magyarokat.

Fordítsuk meg a sztoridat. Jólétben élsz, megvan mindened, nagy szerelemben éltek a férjeddel. Aztán egyszer csak behívják a frontra, mert a szomszéd országban háború van, és menni kell segíteni. Ez tetszene?

2022. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

>56-ban is jó nagy szarban hagyták a magyarokat.

És azóta is folyamatosan siránkozunk ezen. Jó példa ez arra, hogy már a NATO előtt is elvártuk volna, hogy segítsenek.


>Fordítsuk meg a sztoridat.

Nem szívesen mennék a frontra, de ugyebár most sem küldött senki katonákat. Annyit bevállalnék, hogy az adóm egy részét költsék támogatásra (fegyver, humanitárius segély, stb formájában), valamint azt is elvárnám, hogy gyakoroljanak politikai és gazdasági nyomást az agresszorra, még akkor is, ha ebből nekem is származik valami kis kellementlenségem.

2022. szept. 2. 10:01
 9/12 A kérdező kommentje:
6-os, értem az iróniád, és van is benne bőven igazság. Az Ukránok meg az Oroszok ugyanaz az sunyi nép szerintem. De itt most az elvekről van szó, megengedhetjük-e, hogy egy nagyhatalom megtámadhasson más országokat, vagy emberi kötelességünk, és hosszútávú érdekünk, hogy ilyen esetekben összefogjunk ellene? (Vonatkozik ugyanez az USA és távolkelet esetére is nyilván)
2022. szept. 2. 10:05
 10/12 anonim ***** válasza:

neked inkább könyvet kéne írnod ha ennyire nagy fogalmazást írtál a kérdés részletezésben, nem ilyen hülye kérdéseket

még ha gáz is a politikánk, legalább nem állunk konfliktus közelben egyik szomszéddal se.

a szomszédban azért ment az oda vissza pofozkodás és meglett sajnos az eredménye

2022. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!