Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire vagy elégedett az...

Mennyire vagy elégedett az eleteddel ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mit és mennyit dolgozol,mennyit keresel,mid van meg,mit engedhetsz meg magadnak?

2022. szept. 3. 18:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és jobb,mint a Gyurcsány alatt volt?
2022. szept. 3. 18:57
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Vannak alapvető problémák, de ezek csak folytatódnak, nem most indultak, van ami már a '80-as évek vége óta gördül előttünk.


+ túl sok a roma - ez is csak még rosszabb lesz a jövőben.

2022. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Tökéletesen. Gépkocsivezető. 850 ezret. Mit engedhetek meg magamnak? Ezt hogy érted? Erre nem tudok válaszolni.
2022. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Szakmunkás vagyok, heti 5 de inkább 6 nap, rengeteget kell dolgozni, 260-70 van meg 4 órás bejelentetessel

Októberben megyek ki dolgozni Ausztriába, már van helyem, itthon semmin sincs szinte.

2022. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr édesapánk megteremtette számunkra a tökéletes életet!
2022. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen, programozó vagyok, bármit megengedhetek magamnak. Jobb, mint Gyurcsány alatt.
2022. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem, aki programozó és külföldre dolgozik, az ne ugasson ebbe bele!


Könnyű külföldi gazdaságoknak hajtott haszonért külföldi bérezést feltépve az egyre lecsúszó Magyarországon jól érezni magad, élvezni az ország elszegényedését!


Szeretnék én is egy stabil, jó fizut dollárban vagy euróban, és röhögni a többieken, ahogy napról napra gyengül a fizetésük vásárlóereje, és lassan s..eggtörlőnek használhatják a pénzüket!

2022. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Mindent magamnak köszönhetek, mindegy melyik tolvaj lopja ki a pénzt a zsebemből
2022. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Közepesen vagyok elégedett. Többire nem válaszolok. Gyurcsány alatt szarabb volt nekem, lehet lepontozni.
2022. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
10/3.
2022. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!