Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL-en a magyar X faktorban...

Az RTL-en a magyar X faktorban orosz lány orosz dalt énekelt hatalmas sikerrel, továbbjutott. Már a libsi elit is kezd kihátrálni a vesztesnek átlátszó ukrán projektből?

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, ez csak véletlen.
Nyitnak erre is, arra is....
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Majd megkapják a magukét Brüsszeltől, az USÁ-tól. Mindenesetre ettől függetlenül az RTL egy szennycsatorna.
2022. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem inkább dobott az RTL egy csontot a magyaroknak, mert tudják hogy a többség nem pont úgy látja a helyzetet mint ahogy azt a függetlenobjektív nyugati média tálalja.


Ugyanakkor az idő dönti el, hogy mi lesz. Nekem nagyon érdekes volt a napokban megjelent hír amiben Zelenszkijt kezdték el ekézni, mert a Toscanai villáját oroszok bérelték ki.

Csak az idő fogja eldönteni, hogy ez orosz propaganda vagy tényleg történik egy hátraarc és szépen lassan kihátrálnak az ukránok mögül. Nekem eleve az is nagyon érdekes hogy mi lesz itt télen, mert gondolom az oroszok nem csak jókedvükben baszakodnak a gázzal, hanem ebből valamit ki is szeretnének hozni.

2022. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Holnapi hír: Eltévedt ukrán rakéta semmisítette meg az RTL székhazát,a tv csatorna azonnali segélyt küld szegény ukránoknak a rakéta elvesztése miatt.
2022. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Agyatokra ment a politika
2022. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem igazán...

Így hogy az ukránok már nem csak post szovjet országokba mehetnek melózni...

Hanem mehetnek ausztriába, németorszagba, hollandiába, svédországba, kanadába..

Ki fogja szopni a rabszolgatartó magyarország.

2 hónapja úgy menrkülnek a magyar cégektől az ukránok-400 nettó, plusz ingyen szállás-mint a patkányok a sűlyedő hajóról.

Am emlékszünk 15re?

Ha magyarorszagra jössz nem veheted el a magyarok munkàját...

Mégis.

Ukránnak 400 nettó meg ingyen lakhatás nulla rezsi.

Magyarnak 200 nettó és szo pjál le..

De így, hogy az ukránok lelépnek mi lesz fidesz fér gek?

Ki fog melózni?

2022. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Orosz emberek nem egyenlőek a háborús bűnös, elmebeteg orosz elnökkel.
2022. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

ma 21:11

A magyarnak is jár a nettó 400 (na jó nem 400, jó ha 300 de az ukrán is annyit kap) csak épp a magyar nettó 300-ért nem megy el dolgozni. Suzukiban voltam és szinte csak cigányok és ukránok jöttek oda dolgozni, mert a magyarnak büdös a munka, pedig ugyanúgy kaptak ingyen szállást akik külsős céggel jöttek oda és még kaját is. Én havi 130 ezret raktam ott félre, amellett hogy éltem is.


Itt a gyakon is volt aki sírt, hogy 100-150 ezret keres, amikor írtam neki konkrét helyet ahol ennek a dupláját kapja azt írta hogy nem jön ő mások lábát szagolni. Ma Magyarországon az keres 200 nettó alatt aki nem szeret dolgozni vagy nem hajlandó költözni és valami elmaradott településen él.


Amúgy meg évekkel ezelőtt is ez volt, hogy az ukránok maradtak pár hónapot amíg megkapták a papírokat és mentek még nyugatabbra, szóval semmi se változott.

2022. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pikk Ász ***** válasza:
30%

"Orosz emberek nem egyenlőek a háborús bűnös, elmebeteg orosz elnökkel."


Akkor a sportolóikat mér zárták ki?

2022. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Az orosz sportolók pedig ugyanazok, mint az orosz politikusok! Tudod, miért? Hallottad azt, hogy "hűség a Párthoz"? Mit gondolsz, megkapna-e mindent pl. Bolsunov (sífutó), ha nem hajlongana Putyin előtt? Egyébként egyik sem tudott se angolul, se más nyelveken, csakis oroszul.
2022. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!