Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedett a válságkezelő...

Elégedett a válságkezelő Orbán Viktor rendeleti kormányzó szakértő munkájával?

Figyelt kérdés

2022. szept. 4. 09:56
A kérdező szavazást indított:
Szívesen viselem a terhet a hitelesek kamatsapkája miatt is
Az a baj, hogy a közösből vesz el magának. Baj még, hogy nem mond igazat. De leginkább az, hogy van. Ha nem lenne, akkor nem volna vele bajom
12 szavazat
 1/5 Sindelar ***** válasza:
100%
Nem. Alibi döntéseket hoznak - és ezekre próbálják döngetni a mellüket -, rendes árplafonok helyett.
2022. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2022. szept. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pikk Ász ***** válasza:
6%
Összességében elégedetett vagyok a Fidesz válságkezelésével. Egy háborús időszakban, amikor ilyen ostoba szankciókat hoznak nyugaton, ez kiemelkedően sikeres válságkezelés! Lehetne jobb is, ha nem lenne háború, nem lennének nyugati szankciók. De vannak sajnos, a Fidesz pedig kihozza azt a helyzetből, amit várunk egy olyan kormánytól, ami ilyen nagy támogatottsággal bír.
2022. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hypno ***** válasza:
89%

Kormányzó és szakértő?

Hülyéskedsz?

A családok védelmében éppen a tízszeresére emelték az állami gázkereskedő garantált hasznát, hogy a távfűtéses lakásokban lakókat is szivatni lehessen és még több pénzt gombolhassanak le az emberekről


Már több mint egy hónapja bejelentették az áram és a gáz rezsi emelését, de még mindíg senki nem tudja, hogy pontosan hogyan fogják alkalmazni.


Ennek a "rendeleti szakértőnek" lehet hogy lassan már meg kellene kérdezni valakit aki tényleg ért a dologhoz és nem hazudozni az embereknek és kirabolni őket.

2022. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
4: Érdekes, én tudom, hogyan alkalmazzák.
2022. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!