Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az ukránok szerint Orbán Viktor az oroszok győzelmét akarja?

Figyelt kérdés

Az ukránok szerint doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr azt akarja hogy sikeresek legyenek az Orosz különleges katonai műveletek



[link]



Mi a véleményetek, igazuk van?



2022. szept. 4. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Orbán Viktor a különleges katonai műveletek sikerét akarja 🇭🇺🤝🇷🇺
Orbán Viktor a különleges katonai műveletek bukását akarja 🇭🇺🤝🇺🇦
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Putyin palira vette Orbánt, kétséges már hogy Orbán valóban az oroszok pártján áll.
2022. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ukrán politikusok a háború kitörése óta már annyi marhaságot beszéltek össze-vissza, hogy én csak mosolygok rajta.
2022. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Minden magyar ember egyként áll szovjet édestestvéreink mellett.
2022. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

"Putyin palira vette Orbánt, kétséges már hogy Orbán valóban az oroszok pártján áll."


Putin Vladimir szovjet édestestvérünk egy magyar embert sohasem venne palira, tehát akkor orbán valószínűleg nem magyar.

2022. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén, már lesz@rom mit gondolnak és mondanak az ukránok. Európa leghulladékabb vezetői aki, saját népüket is gond nélkül vágóhídra küldik a profit érdekében.
2022. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem hogy egyre kevésbé tudom komolyan venni a kijevi kormányt. Ezeknél nincsenek PR szakemberek?
2022. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Az nem kérdéses, hogy Orbán minden módon támogatja az Oroszok háboruját, többek között emeltáru gásvásárlással.
2022. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pikk Ász ***** válasza:
79%
Én is az oroszoknak szorítok. Erősebb Putyin nyalás kéne Viktortól, hátha megjutalmaz minket!
2022. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. A magyar kormány egyrészt elítéli az orosz agressziót, másrészt minden szankció kapcsán a lehető legenyhébb változat mellett kardoskodik az uniós színtéren, valamint Ukrajna megsegítésébe is a lehető legkevésbé szállt be (ugyanakkor tény, hogy beszállt).


Leginkább azt gondolom, hogy Orbán próbál ebből a háborúból úgy kimaradni, hogy bármi legyen is az eredmény, ő ne számítson vesztesnek. Vagyis arra játszik, hogy:


- ha nyernek az oroszok (vagyis komoly területeket tudnak kihasítani Ukrajnából, bukik a kijevi kormány, helyette oroszbarát, Putyinhoz hű kabinet áll fel, stb.), akkor mondhassa azt Putyinnak, hogy "én sose voltam igazán ellened, fegyvereket nem, csak humanitárius segítséget adtam Ukrajnának, a szankcióknak mindig próbáltam elvenni az élét";

- ha nyernek az ukránok (vagyis Oroszország egyáltalán nem tud területeket nyerni, esetleg csak jelentéktelen területeket nyer, Ukrajna nyugati (EU és NATO) integrációja elől elhárulnak az akadályok), akkor mondhassa azt a nyugatnak és Ukrajnának, hogy "mi is alapvetően mindvégig Ukrajna pártján álltunk".

2022. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 ja jó opportunista csávó
2022. szept. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!