Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az csak nekem furcsa, hogy a...

Az csak nekem furcsa, hogy a Partizán 3800 feletti patronálónál jár, más, hasonló nézettségű youtuberek meg csak 0-100 között?

Figyelt kérdés

Tudom, konteós vagyok. Bár valójában inkább realista.

Mert Magyarország nem az a hely, ahol közösségi támogatásból meg tud élni valaki és futtatni egy népszerű produkciót. Senkinek nem kalapoznak össze havi 12 millió Ft-ot ott, ahol a szomszéd tehene is dögöljön meg elv uralkodik.

Nem rég kiderült, hogy a tisztességes szent Márky-Zay is hazudott egy nagyot, amikor közösségi támogatást kamuzott a 100 milliós kampányösszeg mögé, miközben volt az 2 milliárd is amerikai forrásból.

Ezek után kinek tűnik mégis valós, hétköznapi rajongónak ez a 3800+ jótékony adakozó a Partizánnak?

Pár adat viszonyítésképp:


Vona Gábor, 53e feliratkozó: 44 patreon

Otherworld, 260e feliratkozó: 99 patreon

ZShow, 211e feliratkozó: 27 patreon

Partizán, 302e feliratkozó: 3800 pateron


Arányaiban sincs egyetlen magyarországi platform, ami akár csak megközelítheti a Partizánt. Mi lehet ennek az oka?



2022. szept. 5. 04:16
A kérdező szavazást indított:
A Partizán rajongók rendkívül elkötelezettek, ennyi. Nincs itt semmi látnivíló.
Nem tudom, mi lehet az oka, de biztos vagyok benne, hogy a Marci tisztességes.
Nem tudom, mi az oka, de itt minimum valami bűzlik.
A Partizánt egyértelműen baloldali és/vagy más érdekkőrök tolják pénzzel a Patreonon keresztül.
11 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
A Partizánt felnőtt emberek követik akiknek valószínáleg van munkájuk és keresetük, szemben ZSShowval, és az Otherworlddel, amit nagyrészt tinédzserek követnek. Amúgy nem is értem hogy jön ide az Otherworld, ami már évek óta egy halott csatorna, hiába vannak meg a feliratkozóik a megtekintéseik csökennek. Tényleg elég konteós össze-visszaság a gondolkodásod.
2022. szept. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

A tartalom minősége -ha laikusként nézed is- arányos a patronálók számával.

A tartalom mennyisége is hatványa az említett csatornákhoz képest, ha a 0 teljesítményigényű kamerába pofázast(vlog) nem nézzük. Tegyük hozzá, hogy a partizán ma a tévécsatornák minőségét nem hogy megugorja, felé is magasodik. Ezzel az idősebb, általában hagyományos médiát követő, keresettel rendelkező nézőket is elszívhatja.

2022. szept. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Molyember ***** válasza:
79%

Hülyék vagytok, a kérdező látja csak az eltitkolt igazságot: ami nem fideszes, az mindenképpen külföldről pénzelt, a magyarság életére törő, kisonokákat ukrán katonává operáló, hazug, aljas szemét. Ez biztos.

"Ahol nem vagyunk mi, ott az ellenség."

2022. szept. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igen, csak neked furcsa!
2022. szept. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Minőségi tartalom, ennyi.


Az nem fura hogy az M1-et milliónyi birka nézi?

2022. szept. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan egy bulvárshowt és egy gaming/filmkritika csatornát hasoníltasz Magyarország egyik legszínvonalasabb politikai műsorához? Utóbbira ki van éhezve az ország, mint egy csepp vízre a sivatagban, ráadásul pl. filmkritikát angolul is tudunk nézni, magyar politikát meg nem. (És igen, Vona meg egyszerűen nem éri el ezt a színvonalat.) Nincs itt semmi összeesküvés, én örülök neki, hogy ennyien támogatják.
2022. szept. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Mivel sehol máshol (nem, az M1en és az origon sem:D) lehet hozzájutni ilyen minőségű politikai tartalomhoz,riportokhoz , így nem furcsa egyáltalán. Vona Gábor youtube csatornájához hasonlítod, komolyan ? :D
2022. szept. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
11%
Mert szélsőbaloldali, és ott van a legtöbb pénz.
2022. szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha a Megafonba, meg Pesti srácokba pumpálhatja a kormány ész nélkül a közpénzt, akkor hagy döntsék már el az emberek, hogy szabad akaratukból akarnak-e támogatni sokkal minőségibb, és igényesebb tartalmakat.
2022. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

1: Még jó, hogy a fidesz médiumok közül egynél sem merül sem fel soha az önfenntartás opciója egy baloldali fejben, legyenek bármilyen nézettek. Nem, a fidesz médiumok mindegyike állami pénzből döglődik, teljesen nézetlenek és olvasatlanok, már csak az a kérdés, hogy akkor hogyan képesek annyi agyat átmosni, hogy négyévente kétharmaddal mossák föl a debil ellenzékkel a padlót. Érdekes kérdések ezek.

2: a felsorolt csatornák egyike sem a kamerába pofázásból él, a fő tartalmaik jól megszerkesztett anyagok. Bizonyára fingod nincs, hogy miről beszélsz.

3: "Hülyék vagytok, a kérdező látja csak az eltitkolt igazságot: ami nem fideszes, az mindenképpen külföldről pénzelt, a magyarság életére törő, kisonokákat ukrán katonává operáló, hazug, aljas szemét. Ez biztos."

Szerencsére a baloldali médiumok mind tisztességes, külföldről soha nem támogatott brigád, akik szorgos, tenni akaró, makulátlanul tisztességes emberek által összekalapozott támogatásból működnek, akik a színtiszta igazságot látják és szeretnék megszabadítani magukat és megvezetett társaikat Orbán Viktor rabigájából.

A jobboldali médiumokat eközben kizárólag Orbán és jobboldali érdekkörök támogathatják, ami természetesen nem konteó, hanem a színtiszta valóság.

2022. szept. 5. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!