Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az csak nekem furcsa, hogy a...

Az csak nekem furcsa, hogy a Partizán 3800 feletti patronálónál jár, más, hasonló nézettségű youtuberek meg csak 0-100 között?

Figyelt kérdés

Tudom, konteós vagyok. Bár valójában inkább realista.

Mert Magyarország nem az a hely, ahol közösségi támogatásból meg tud élni valaki és futtatni egy népszerű produkciót. Senkinek nem kalapoznak össze havi 12 millió Ft-ot ott, ahol a szomszéd tehene is dögöljön meg elv uralkodik.

Nem rég kiderült, hogy a tisztességes szent Márky-Zay is hazudott egy nagyot, amikor közösségi támogatást kamuzott a 100 milliós kampányösszeg mögé, miközben volt az 2 milliárd is amerikai forrásból.

Ezek után kinek tűnik mégis valós, hétköznapi rajongónak ez a 3800+ jótékony adakozó a Partizánnak?

Pár adat viszonyítésképp:


Vona Gábor, 53e feliratkozó: 44 patreon

Otherworld, 260e feliratkozó: 99 patreon

ZShow, 211e feliratkozó: 27 patreon

Partizán, 302e feliratkozó: 3800 pateron


Arányaiban sincs egyetlen magyarországi platform, ami akár csak megközelítheti a Partizánt. Mi lehet ennek az oka?



2022. szept. 5. 04:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%
Miért gondolod hogy lehetetlen ez a szám Magyarországon? A társadalmilag még ennyire se hasznos ismertebb magyar gamer és vlogger videós influenszerek összekéregetnek évente akár több 100 millió forintot és ezek még csak az adományok és a szonzori pénzek ennél is többet hoznak. A nagyobb csatornák már egymilliós feliratkozás közelében járnak. Hozzájuk képest ezek a közügyekkel és politikával foglalkozók keveset szednek össze és alig vannak feliratkozóik. 300e feliratkozó nem nagy mennyiség egy régóta futó csatornánál. Az adományozók száma is kevés ahhoz képest.
2022. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
#21 Mert vágig se gondolja amit beszél, csak keresi a Soros befolyást minden valamirevaló igényes tartalomban (mivel ezek egyike sem fideszes)
2022. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Bele akarsz képzelni olyat is, ami nincs is...


Egyáltalán nem furcsa.


Pl jómagam is támogatom a partizánt és ismerőseim köreiben több személy is adakozik nekik.


De pl a társaságunkban én vagyok az egyetlen (eddigi tudomásom szerint), aki pl alkotóknak adakozik. Pl Ross Draws, WLOP. Stb.


A partizán pedig tisztességgel olyan témákat feszeget, melyek fontosak, főleg a jelent és jövőt érintő dolgokkal foglalkoznak, amik mellett nem lehet elsétálni.


Pl igenis kiutaznak és megmutatják a befásult magyarnak, hogy lehetne jobb is, csak akarni kell.


Finn csoda, oktatással kapcsolatos videójukat imádtam.

Ott simán visszaülnék pluszba az iskola padba pluszba.


S ez csak 1 pl a sok közül.


Orbánkormány médiauralma mellett kell is a pénz, hogy érvényesülni tudjanak.


Márky-t pedig felesleges ostorozni...


Orbán elfogadhatja az EU és amcsi pénzeket, akkor másik párt miért ne? Főleg, ha egy ilyen mocskot kellene már eltakarítani a parlamentből, ami jelenleg is folyamat szennyezi... Az országot pedig tönkre teszi...


Mindemellett ne feledjük: mi is sok dolgot fogadunk el külföldiektől áruk stb... Ne legyünk álszentek.

2023. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ok... Elírás. Lépek pihenni inkább.
2023. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!