Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy két Orbán lemondását követelő tüntetés is folyik Budapesten?

Figyelt kérdés

20 tanár tüntet a nyugatinál,ezzel egyidejűleg a Dózsa György úti toitoi vécé mellet is folyik tovább a traktoros tüntetés.



[link]



[link]



Mi a véleményetek,vajon ezen hatalmas tüntetések hatására le fog mondani Orbán Viktor?



2022. szept. 5. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem a tüntetés a vicc, hanem az, hogy bár neked is kellett, hogy legyen legalább egy tanárod valamikor, mégis szerinted jó, hogy ennyit keresnek, ez a vicc, meg az, amit tanári fizetésnek hivunk, az!
2022. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Pikk Ász ***** válasza:
10%

"Nem a tüntetés a vicc, hanem az, hogy bár neked is kellett, hogy legyen legalább egy tanárod valamikor, mégis szerinted jó, hogy ennyit keresnek, ez a vicc, meg az, amit tanári fizetésnek hivunk, az!"


Most is vannak tanáraim, mert egyetemista vagyok. A bérük nem érdekel, egyiké sem.

2022. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

13

"most is vannak tanáraim, mert egyetemista vagyok"

Na, ez már önmagában több, mint amit a jövő tartogat.

Mert sok középiskolás hiába iskolás, nincsenek tanáraik.

Nem azért vannak tanáraid, mer tiskolás vagy, hanem azért, mert vannak pedagógusok akik elvállalják ezt a munkát. De egyre kevesebben vannak. És egyre több olyan van, aki iskolás, mégsincs tanára.

2022. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11%
Hu bakker , most nagyon megijedtem 🤣🤣🤣
2022. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

sajnos nem lehet eredményes a pedagógusok sztrájkja, kb. soha. mondom ezt úgy, hogy én is az vagyok és én is tüntetnék a legszívesebben.


de az a helyzet, hogy egyedül nevelek egy gyereket, nagyon vidéken. nem ugrálhatok, féltem az állásomat és ezt a nevetséges fizetést. nekem nem annyi sajnos, hogy fogom és akkor elmegyek ssc-be vagy pénztárba (próbáltam, nem vettek fel a diplomák miatt).


szóval így elég nehéz.

sokan döntenek úgy, hogy a sztrájk azon formáját választják, hogy nem tanítanak rendesen. c'est ca.

2022. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon örülök neki! És minden tiszteletem azoké, akiknek van gerincük és veszik a fáradtságot a véleményüket kifejezni! Végeredménytől teljesen függetlenül.
2022. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs jelentősége!
2022. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!