Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az udvarlás a mai nőknek már...

Az udvarlás a mai nőknek már "szóbeli zaklatás"?

Figyelt kérdés

Most olvasom egy cikkben.


"Az alapító szerint több nő is arról számolt be, hogy a zandvoorti Holland Nagydíjon szóban zaklatták őket, voltak olyanok is, akiket kéretlenül fogdostak, a fenekükbe csíptek, másokat sörrel borítottak le."


A fogdosás stb. nyilvánvalóan nincs rendben, de mit takar vajon a szóbeli szaklatás? A "helló cica van gazdád" már a nemi erőszak előszobája?



2022. szept. 6. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, a szóbeli udvarlás, bókok és leszólítás minden formája zaklatás. A férfi ne udvaroljon a nőnek.
Miután a nő egyértelműen a férfi tudtára adja, hogy kocc van és az azután is folytatja, az már zaklatás.
Ez nem zaklatás, vannak udvarisabb és bunkóbb típusú férfiak, ezt helyén kell tudnia kezelni egy nőnek, vagy ne menjen az utcára.
38 szavazat
1 2 3
 1/22 Pikk Ász ***** válasza:
39%
Ismerve a gyakorit ezért a kérdésért kapni fogsz!
2022. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1; ismerve magamat én meg pont lesz*rom :)
2022. szept. 6. 20:09
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Prezsmer Róbert
2022. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Darius- ***** válasza:
67%

Miért a politika rovatba írtad ezt ? A feminizmus miatt ? Mert ez áll a kulcsszavak között.

Nem minősül zaklatásnak ez, bár jó lenne tudni pontosan mit mondtak. De leszólítani sem érdemes pejoratívan bárkit csak úgy szexuális szándékkal a mai világban, rossz lehet a vége. Szóval én nem ajánlom, jobb előbb megismerni valakit.

2022. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

A "helló cica van gazdád" szerintem igencsak gáz, ilyennel indító valakit egyböl elküldenék valamerre, annyira primitív.

Nem zaklatás, de nem is olyasmi, amit egy normál nö hallani akarna.

2022. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha az átlag Jóska akkor zaklatás, ha jóképű macsó, akkor udvarlás.
2022. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Ez, amit írtál - "helló cica van gazdád" - NEM udvarlás, hanem csak símán idétlenség! Zalkatásnak nem nevezném, csak akkor, ha a nem-reagálásra, vagy elutasításra nem kezdi fokozni ezt a szintü viselkedést.
2022. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

Az emberek kategória oda tedd a hülyeségeidet.


Jogod van két szép nővel szeretkezned egyszerre, mert a teremtés koronája vagy.


Zaklatának minősül minden, de ma már csodálatos szilikon babákat kapni. Te leszel a gazdája. Ja kutyának van gazdája, tudtad?

2022. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Hát sajnos tapasztalatból mondom, még ma is elég gyakori az olyan, amikor az utcán vadidegen férfiak szólnak oda, hogy "szia szépség, dugnálak" meg "de jó a segged" meg ilyenek. Higyjétek el, nem jó élmény, nagyon megalázó.

És ez bizony köszönőviszonyban sincs az udvarlással.

2022. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
8: nem tudom, mije van a kutyáknak, de akkor te maradj náluk, nekem jók az emberi csajok.
2022. szept. 6. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!