Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy egyre több magyarnak van többmilliós megtakarítása, hála a növekvő kereseteknek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 8. 09:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Forrás?
2022. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%
Nem nehéz. Magyarok nem keresnek félmillió alatt.
2022. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy annyian mennek külföldre, hogy lassan minden második kint dolgozik, igy könnyü nekik!
2022. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Legalább ki tudják fizetni az első két három gázszámlát, utána az infláció miatt úgysem ér majd sokat.
2022. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Persze, de ez tipikusan két szék között a padlóra esete: van egy réteg, főleg a magánszektorban, akiknek jelentősen nőtt a fizetésük az elmúlt években, és sokat félre is tudnak tenni. Csak éppen nem tudnak vele mit kezdeni.

Egyszerűen nem tudják elkölteni, mivel ahhoz túl kevés, hogy értelmesen befektessék. Az ingatlanok sokkal jobban drágultak, mint ahogyan az emberek fizetése emelkedett.

Szóval végül is csak egy szám, ami jól mutat a bankszámlán.


Én 8 éve még tanár voltam, ma informatikusként dolgozom. A fizetésem a többszöröse lett, de semmivel sem jobbak a lehetőségek egy ingatlan vásárlására. Akkor mit csináljak vele? Ja, adjam kölcsön az államnak...

2022. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
18%

Feltűnt ez nekem is, hogy nehezedik az élet, de sokaknak van "Ájfonja", új rendszámos régebbi autója, vagy egy-egy valóban új autó, az üzletekben megy a dőzsi-habzsi. Tehát valahonnan kell legyen manika... Esetleg a fekete-szürke gazdaságból, amit ugye annak idején bőszen "felszámolt" Viktorta.

🤣🤣🤣🤣

2022. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
1 millió = 2000 euró? Jobb helyen egy minimálbér. Eljárt az idő a forint felett, de a millióról még mindig úgy beszélünk, mintha sok lenne.
2022. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Az én millióm kinél van? :-D
2022. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%
8: Nálam. A lúzerek helyett én gyűjtögetek. :) A mai világban ennyi megtakarítás tényleg kell minimálisan.
2022. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%
Ebben semmi meglepő nincs ugyanis a kapitalizmus sajátos tulajdonsága, hogy sokak degeszre keresik magukat.
2022. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!