Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rasszista, antiszemita,...

A rasszista, antiszemita, fasiszta jelzők valójában csak a politikai ellenfél lejáratását szolgálják?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem ért egyet a liberálisokkal, egyből megkapja ezeket a jelzőket, mintha elvekről lenne szó, de érdekes módon, amikor a Jobbik beállt az összefogásba, akkor hirtelen nem volt probléma még a karlendítés sem. Szóval, itt igazából nem elvekről van szó, hanem az ellenfél lejáratásáról, nem?
2022. szept. 8. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2022. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az tök jó hogy a Jobbik megszűnt rasszistának lenni, ez kellene a Mi Hazánkkal is, de ahhoz be kellene lépniük az Összefogásba.
2022. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Egy példát mutass, ahol valaki nem rasszista szöveget nyom, mégis azt mondják rá, hogy rasszista. Lássuk.
2022. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3: De ez csak addig érdekes, amíg össze nem állnak veletek, nem?
2022. szept. 8. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Persze, és valójában pont az a kirekesztő, aki mondja. A balosok sokkal kirekesztőbbek felmérések szerint, mint a jobbosok. Az izraeliek a legnácibbak, mégis mindig náciznak. A feketék is elképesztően rasszisták, üldözik otthon a fehéreket, mégis rasszistáznak. Azt meg szerintem senki nem is tudja, hogy mi az a fasizmus... Még Mussolini sem tudta.

Legutóbbi példa: Horthy nácizása az enyhén izraelitákkal teli DK-tól. Köze nem volt a nácizmushoz.

2022. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Valóban. Én még emlékszem olyan felmérésekre az amerikaiak köréből, amik szerint a liberálisok Trump-szavazóval nem fekszenek le, ugyanezt felmérések itthon is mutatják, hogy a liberálisok fideszessel nem kezdenének. Szóval, sokkal intoleránsabbak, mint a jobboldal.
2022. szept. 8. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:
4: velem? Kik azok a velem? Én nem szívlelem nagyon az ellenzéki pártokat, csak egy példa érdekelne, hogy mire mondod a rasszistázást, tehát hogy valaki nem mond rasszista szöveget, és mégis lerasszistázzák.
2022. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze azt se felejtsük el, hogy ha úgy adódik, akkor azért a liberálisoknak lehet egy egész népet gyűlölni, kirekeszteni, lásd: oroszok.
2022. szept. 8. 14:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a liberálisok sem az egész népet rekesztik ki csak a háborúpárti vezetőket.
2022. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pikk Ász ***** válasza:
6%
Na és a birkázás?
2022. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!