Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek nem tartják...

Ellenzékiek nem tartják aggályosnak, hogy pl. akire szavaztak MZP-re azt Amerikából és külföldről pénzelik, illetve a balos sajtót is amerikából tömik ki pénzzel?

Figyelt kérdés
Kvázi külföldi ügynökök ezek, nem a magyar érdeket támogatják hanem azt amit külföldről utasításba kapnak a pénzért cserébe
2022. szept. 10. 17:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

8: a minielnök veje ismerős, ahol az EU-s támogatási kérelmet inkább visszavonták, mert annyira védhetetlen volt, és inkább közpénzből kifizették a vejnek a túlárazott beruházást? EU-s OLAF-jelentés is született róla:


Végre nyilvános az Elios-ügyről szóló OLAF-jelentés, Tiborcz István és az Elios nevét kitakarták benne | atlatszo.hu

[link]

2022. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#10


De szeretem amikor valaki azt hangoztatja semmi bizonyíték nélkül, hogy a Fidesz konkrétan minden pénzt ellop, aztán amikor felhoznak egy ellenzéki ügynököt aki valóban dézsmálja a kasszát és erre bizonyítékok is vannak akkor jön az, hogy ez csak vádaskodás :DD


Fene azt a képmutató köpönyegforgató fajtátokat

2022. szept. 10. 19:15
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A 11-esben linkelve van az EU-jelentés az Elios-csalásról.


Linkelnél egy hasonló hivatalos dokumentumot (nem fideszes propagandalapok cikkeit) a Cseh-ügyről?

2022. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13


Linkelnél egy hivatalos dokumentumot nem baloldali propagandalap cikket?

2022. szept. 10. 20:04
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14: ott van a cikkben a link a hivatalos EU jelentésre, mint írtam:


[link]

2022. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15


TASZ.hu , ilyen szennyet nem nyitok meg. Mondom ne baloldali propagandát linkelj.

2022. szept. 10. 20:30
 17/18 anonim ***** válasza:
nem zavar engem csak az érdekel hogy Orbán bukjon és csatlakozzunk az európai ügyészséghez.
2022. szept. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha Cseh dézsmálta a pályázati pénzeket akkor már börtönben ül ugye? Annál is inkább mert ellenzéki és ezért a fidesz nem védi meg úgy mint a sajátjait. A fideszes malacarcú pénzcsalókat ezért nem lehet leültetni. De velük szemben semmi se lenne egyszerűbb mint Cseh mentelmi jogát elvenni és lecsukni. Ha igazolható a bűnössége.

Cseh nem ül börtönben. Még a bőnösségét se sikerült megállípítani. Lehet hogy azért mert Csehnek tényleg semmi köze ahhoz amivel vádolják?

Ezt úgy mondom neked hogy nekem se szimpatikusak Cseh és társai. Azért nem a fideszre szoktam szavazni mert még inkább tele van hazug csalóval és gazemberrel és a szavazóik se különbek. Minden napra jut náluk egy vagy több hazugság.

Most a pofon pozitív Gulyás találta azt mondani a hazugságoktól bűzlő szájával hogy a választás előtt még nem voltak szankciók. Méretes hazugság mert akkor már voltak szankciók. Az ellenzék ezért intett takarékoskodásra már a választások előtt.

2022. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!