Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek arra mi a magyaráza...

Fideszesek arra mi a magyarázat,hogy egy kezdő határvadász többet keres mint egy tanár?

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 19:29
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

Nincs ott ilyen,hogy DLOL..

Így van ott, legalább másold helyesen :D LOL

:D (ez egy nevető szmájli)

LOL(laughing out loud )

2022. szept. 10. 19:54
 32/51 anonim ***** válasza:
60%
Nem beszélni magyar?
2022. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy unatkozó középiskolás akit rabul ejtett Gyurcsány fiataloknak szánt propagandája, nem érti az élet működését
2022. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 hypno ***** válasza:
74%

"Rendőrállamban a rendőr fizetése magasabb a tanárénál. jogállamban fordítva..."


Mondta volt a bánatos bajszú Kövér házmester még ballibsi korában.


Azt már kicsit később mondta, hogy "liberális kutyából nem lesz konzervatív szalonna." Ő már csak tudja...

2022. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a Kövér "házmester" Lali már tisztázta még libernyák korában! :D
2022. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
27%
Egy rendőr ismerősöm a leszerelést fontolgatja, mert nagyon keveset keres.Azt is elmondta, hogy sokszor küldték ki a határhoz, ahol tényleg veszélybe volt az életük.Hogy egyetlen példát említsek, a határsértők savval teli flakonokkal dobálják a rendőröket, savat spriccelnek a rendőrök felé, fél tégla méretű kövekkel hajigálják a rendőröket, stb.Na most nem azért, te ezt mennyi pénzért vállalnád be kérdező?A tanárok bár keveset keresnek, azért életveszélybe nincsenek.A családjuktól nincsenek elszakítva, testi épségüket semmi nem fenyegeti.Kérdem én, mennyit ér egy ember élete, testi épsége?Esetleg ha csak 8 általánosa van, akkor egy forintot sem ér?
2022. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 hypno ***** válasza:
26%

#36


Ha szerbek hagyják hogy ott glasszáljanak, akkor azok lehet hogy csak szerb nacionalisták, akik végre kiélhetik a magyarellenességüket.

2022. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
20%

"Én olyan embernek nem is adnék fizetést aki a katonakönyvét nem tudja felmutatni."


Én meg azon csodálkozom, hogy akinek ilyen "gondolatok" jutnak eszébe, az hogy tudott számítógép elé kerülni? Vagy az elmeorvosi kezelésen ezt is megengedik? Vagy csak véletlenül nem figyelt egy percre a dilidoki, aztán Ödönke mindjárt aktivizálta magát?

2022. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
72%
#37 Ugyan, ne beszélj már ilyen hülyeségeket.Nálad jobban tudják mi folyik ott, akiknek a határon kellett szolgálatot teljesíteni.
2022. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 Pikk Ász ***** válasza:
89%
Engem jól lepontoztatok, pedig az igazat írtam. a Fidesznek nem célja, hogy a tanárok sokkal magsabb fizetést kapjanak. A Fidesz másra költi el a pénzt. Viszont mivel így is a Fidesz kapta a legtöbb voksot így kijelenthetjük, hogy a szavazóknak sem érdekük annyira, hogy emiatt kormányváltás legyen. Ha nem tetszik a Fidesz rendszere, lehet szavazni másra is. 2026 ban lehet másra is szavazni... ;)
2022. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!