Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek arra mi a magyaráza...

Fideszesek arra mi a magyarázat,hogy egy kezdő határvadász többet keres mint egy tanár?

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 19:29
1 2 3 4 5 6
 41/51 hypno ***** válasza:
25%

#39


Persze. Egy kerítés van köztük, és Szerbiából dobálnak.

Ha hinni lehet a levitézlett ferihegyi FEP parancsnoknak, akkor tömegesen.

Mit csinálnak a szerbek, akiket mindenben támogatunk, hogy EU-s tagok legyenek? A határaikon, meg az országukban akadálytalanul glasszálnak arab meg ki tudja milyen migránsok, ők meg közben semmit nem tesznek? Mert hír az nincs a dologról.

2022. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
25%
A diploma nem ér semmit ha nem kel a piacnak miböl adjanak többet ha nem termel semmit.Aki nem fejezik be tanulmányaikat mert egy idota tanárt kaptak és csak 2 végezek a 30 biztos a tanulok a hibásak.Hiszen a tanár semmi számonkérés nincs mert ö már régota buktatja az embereket.A piacon másnap repülne az ilyen tanár.
2022. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 Pikk Ász ***** válasza:
53%

Nekem általánosban, gimiben és most az egyetemen is voltak/vannak szar alakok a tanáraim között. Tisztában vagyok vele, hogy vannak normálisak is meg szar alakok is köztük, de sok negatív élmény miatt örülök, ha nem fizetik meg őket rendesen.


Ráadásul az elcseszett tananyag miatt rengeteg felesleges dologgal is tömik az ember fejét, persze ez egy másik kérdés!

2022. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

#41 Igen, mindenféle arab, indiai, meg ilyen-olyan keleti migránsok leginkább.De nem szerb nacionalisták, na.Erre írtam, hogy ez hülyeség.

Mit csinálnak a szerbek?Fogalmam sincs.Valószínűleg ők sem tudják őket feltartóztatni, mert rengetegen vannak, agresszívek is.

Egyébként fogalmam sincs, de tényleg valós dolog ez, hogy ezek az illegális jött-mentek őrjöngenek a határnál.

Amúgy én nem vagyok fideszes, szóval nem tudom mit vársz, mint mondjak.Csak ezek olyan tények, amit rendőr ismerősök meséltek tapasztalatból.Ezért toborozzák a határvadászokat, mert kell az ember, de hát a rendőröknek sem a határőrség a dolga.Viszont ilyen munkát senki nem vállal el minimálbérért, akkor sem, ha tanulatlan.

2022. szept. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"de sok negatív élmény miatt örülök, ha nem fizetik meg őket rendesen"


Azzal azért tisztában vagy, hogy így a jó tanárok fogják a pályát elhagyni és a helyükre is szarok jönnek?

2022. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%
Na te... mert a tanár bent mereszti a valagát, amíg mi kint vagyunk. Arra képeznek ki, hogy parancsra tüzet nyissunk! Igen, ez lesz, mert nem sokára NATO fegyverekhez jutnak Ukrajna és az USA által. Ennyi a magyarázat. Mellesleg életjáradékot is kap a család, ha lelőnek netán. Ott van minden a szerződésben.
2022. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg a mi századunkban olyan veteránok vannak, akik katonák/rendőrök voltak és a 20-25 km-es menetelést is kibírták. A pofázást itt abba is lehet hagyni.
2022. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
0%
Én pénteken mondtam esküt és nem egy bugyuta banda, amit azok a sz@rok pofáznak róluk/rólunk. Sokan szakmát tanultak, katonák és rendőrök voltak. Aki pofázik az csak arrogáns és irigy kutya, nem ismeri a saját történelmét, ugyanis a határokat 41-ben határvadászok őrizték ugyan így az életüket kockáztatva.
2022. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 hypno ***** válasza:
100%

#46-47


Az egész onnan indult, hogy amikor 2010-ben a fidesz választást nyert, elirigyelte a korengedményes nyugdíjat a fegyveresektől, amit a normális fizetés helyett kaptak.

Kikiáltották őket feketeseggűnek, hogy milyen dolog már, hogy hamarabb mehetnek nyugdíjba mint más, amikor csak a valagukat meresztik, meg az embereket b.sztatják, meg bírságolnak. (majdnem úgy mint most a KATA-sokkal)


Most hogy szarban vannak, persze ígérnek mindent, de ha addig állsz féllábon, már régen gólya leszel, de még mindíg nem kapod meg ami a mézesmadzagon volt.


Az a kérdés fogsz csinálni, ha esetleg éhséglázadás lesz a rezsi miatt és azt a parancsot kapod, hogy a tüntetők az ellenség?

2022. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 Pikk Ász ***** válasza:
100%

"Azzal azért tisztában vagy, hogy így a jó tanárok fogják a pályát elhagyni és a helyükre is szarok jönnek?"


Eddig az volt, hogy a rendes fizetés hiánya miatt nincs elég jelentkező és csak a szar marad nem?:D

2022. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!