Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem lett volna Covid...

Ha nem lett volna Covid válság és most a háború akkor már közel lennénk Ausztriához fizetések terén a Fidesznek hála?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 12:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2022. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire be akadt a boltos példa menj be nálunk és kint egy boltba! Most voltam 2 órája nálunk (Aldi, Lidl és SPAR - muszáj volt 3-mat végigjárni, mert az első kettőben nem volt oldalas), a polcok fele üres, a hűtő ládákban az alján 1-2 csomag hús, a zöldséges részeken minden második láda üres, stb.

Ausztriában szerdán voltam utoljára, szintén Lidl, minden rakásig friss zöldség, gyümölcs, hús, halak.

Komolyan mondom, próbáld ki, ha teheted menj el egy boltba kint!

2022. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12


Vasárnap zárás előtt nem volt valami friss áru? Na hát.. szerdán menj be oda is.

2022. szept. 11. 16:04
 14/17 anonim ***** válasza:
Gondoltam, h ebbe próbálsz kapaszkodni, de nem csak vasárnap járok boltba és a zárás is nagyon messze volt még.
2022. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Menj már innen ezzel a kérdésnek álcázott olcsó propagandával. Aki normális választ ad, egyből belekötsz mert nem vág egybe a központi propagandával. Ez a baj az elvakult fideszesekkel, nem látják a saját szemükkel sem, amit a vak is lát. Soha a büdös életben nem fogjuk utolérni Ausztriát, de amíg a fidesz maffia kiárusítja az országot a német tőkének az olcsó munkaerővel, adókedvezményekkel, addig kár ebben reménykedni is! A valóság az, hogy a mi dübörgő gazdaságunkkal a 27 országból a 3. legszegényebb ország vagyunk az eu-ban és az uniós pénzek nélkül, amik 2004 óta ömlenek az országba, meg ennél is rosszabb lenne a helyzet. Emberek, nyissátok már végre ki a szemeteket! Az elmúlt 18 évben egy olyan történelmi lehetőséget kaptunk a felzárkózásra, ami jó eséllyel soha többé nem lesz. És mit tettek a politikusaink ezekkel a pénzekkel? Óriási részét ellopták, strómanokhoz, haveri cégekhez játszották át! Mi ez ha nem történelmi BŰN, amit tettek ezzel az országgal?! Ugyanis az ország jövőjét lopták el! És ebben nagyon vastagon benne van a fidesz, akik 12 évig gyakorlatilag korlátlan hatalommal kormányoztak de csak a saját zsebük tömésével foglalkoztak!
2022. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15)Tessék itt van egy friss augusztusi németországi adat az Eu legszegényebb országairól.A cikk szól a jogállami eljárásról Magyarország ellen és egyebekről is,de ilyet az se állìt,hogy Magyarország lenne az Eu 3.legszegényebb országa,hanem a 8.,épp,hogy egy hajszállal lemaradva a 9.Lengyelországtól.

Forrás: [link]

2022. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

26)

Ki beszélt itt a gdp-ről? Te próbáltál már a gdp-ből kenyeret venni a boltban? Én az életszínvonalról beszéltem! Azt pedig nem a gdp-vel mérik.

Az életszínvonal (vagy ebben az országban inkább a szegénység) valódi fokmérője, az egy főre jutó fogyasztás vásárlóerő paritáson, amiben már csak egyedül Bulgária van alattunk, mi meg az EU átlag 70%-át jó ha elérjük. Tehát nyugodt szívvel kijelenthetjük, hogy Bulgáriát leszámítva az összes többi EU-s országban jobb a megélhetés, mint Magyarországon.

Ha már a GDP-t behoztad, én azzal se nagyon villognék, miután az EU átlagnak továbbra is csak 73%-án vagyunk, ami csak hajszállal jobb mint a románoké! Pedig 2010-ben még jócskán le voltak tőlünk maradva. Erre kéne, hogy büszkék legyünk? Komolyan fel sem merül benned a kétség, hogy lehet hogy ez az aljas, korrupt kormány 12 éve kilopja a szemedet is, miközben röhögve a pofádba hazudik? És ezek hivatalos 2020-as eurostat adatok. Ha 2022-esek már elérhetőek lennének, a brutális inflációnak és a forint romlásának köszönhetően valószínűleg még rosszabbak lennének ezek a számok. Úgyhogy jobb lenne, ha azoknak, akiknek halványlila fingjuk sincs arról, hogy is kellene egy országot normálisan vezetni, végre és véglegesen eltűnnének a politikából. Egy szakértői kormányra óriási szükség lenne most, hogy kijöjjünk a sz@rból.

2022. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!