Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mihazánkosok: Mennyire szimpat...

Mihazánkosok: Mennyire szimpatizáltok a Fideszel?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 21:36
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
87%

Ki volt alegnagyobb hasznára a Fidesznek?


1. Aki felgöngyölítette a végrehajtó-maffiás ügyet röviddel a választás előtt.

2. Aki szerint Orbán Viktor egyszemélyben felelős a háborúért és aki elnézést kért a fogyatékosoktól, hogy Fideszesekhez hasonlította őket.

3. Aki egy kormányzást már elbukott és tudta jól, hogy elléne fog felépülni a Fidesz kampánya, mégsem tette meg azt a szívességet az országnak, hoy eltűnik.

4. Aki kínosabbnál kínosabb videókkal kampányolt saját magának úgy, mintha a közös jelölt nem is létezne.


Lehet találgatni.

2022. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Hát meg kell mondjam megbizonyododtam az igazamról. Nem csak a párt fiók de a szavazók is fiókok. Az a nemzeti oldal ahol 1 Tel- Aviv narancs, átkozottul populista, leginkább kommunizmushoz hasonló pártot atartanak életben Az 1 Sztaleit bohózat. Ja és van Horthys póló a hobbista webshopában.
2022. szept. 14. 10:32
 13/38 anonim ***** válasza:
16%

#11

Csak a számokat fogom követni és akkor nem idézek mindent, úgy gyorsabb.


"1."

Mármint azt az ügyet, amiről tudtuk, hogy Gyurcsányék alatt sem volt tiszta és azóta csak átláthatatlanabb törvényeket hoztak róla?

Azta, hát sok ész kellett hozzá, hogy ezzel ténylegesen kezdjenek valamit.

Vagyis hozott egy jelentéktelen ügyet. Szép munka, tényleg árthatott ezzel a fidesznek. :DDD

Ellenben tudjuk róla, hoyg nem keveset hazudott az orosz-ukrán háborúval kapcsolatban, hogy enyhítse az embereket az oroszok irányába.


"2."

Ez egyébként pont ártott volna a fidesznek, ha elhiszik, mivel a kampányban a háború volt a legfontosabb kérdés, szóval ő semmiképp sem lehet fideszes.


"3."

De hát hazudsz. :DDD

Nem is ráépült a kampány. Pont azt volt a plábe, hogy létezett Gyurcsány, de akkora marhaságokat mondott MZP, hogy Gyurcsány személyét kvázi el is felejtették.

Nézd meg 2014 és 2018-at, ott tényleg végig Gyurcsány személye volt a kérdés a kampányban, viszont itt meg az, amit MZP mondott, vagyis nem Gyurcsány személye a mostani esetben nem számított semmit.

(A korábbi választásokkor pedig egyébként vele együtt is lehetett volna kormányt váltani a szmáok alapján).


"4."

Nekem nem rémlik, hogy Toroczkaiéknak lett volna közös jelöltjük bárkivel.

Vagy itt nem tudom kire gondolsz, mivel az ő videók voltak a legkínosabbak, utána a fideszeseké.


"Lehet találgatni."

A leírásod alapján a sorrend a következő:

Toroczkai kínos videói

Toroczkai jelentéktelen végrehajtós ügye

MZP fogyatékosozása

Gyurcsány személye.


Vagyis Toroczkai nyert pusztán a leírásod alapján. Nyilván mivel szar dolgokat emeltél ki, így a valóság lehet más.

MZP kijelentései ártottak a legtöbbet az ellenzéknek, így az volt a leghasznosabb nekik kampány szempontból.

Viszont nem is mondtam, hogy a mihazánkot a kampányra használták fel. Pl. arra használják őket, hogy az oroszok szerepét csökkentsék a háborút tekintve, hogy a fidesz ne veszítsen annyit az arcából az orosz kapcsolatai miatt.


Ez nem kampány, de elég fontos a fidesznek, hogy érzékenyítsék az embereket az oroszok felé. A fidesz nem teheti meg ezt nyiltan, mivel most jól kell viselkednie az EU-s pénzekért. Viszont kiszervezheti a mihazánknak.

2022. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
64%

1. Ha annyira egyszerű, akkor a csodálatos összefogás miért nem volt rá képes?


2. "Ártott volna a Fidesznek, ha elhiszik" Itt beismered, hogy hazudott. :D Mondjuk a tény nem meglepetés, de őt az ellenzékiek úgy istenítették, mint a becsület és az őszinteség mintapéldáját. Hát ennyit erről. A hatalomért ugyanúgy bármire képes, mint Orbán.


3. Te hazudsz, vagy egy barlangban élsz. Gyurcsány-show nincs meg? MZP is egyre kínosabb lett, de hogy Gyurcsányt elfelejtették volna a kampányban, ez hazugság.


4. Tudod te, kiről van szó, csak nem akarsz tudomást venni róla. Megértelek. Ha a Jobbik-DK paktumra felfűzőtt összefogásra szavaztam volna, én sem akarnám látni a valóságot.


Ez a Mi Hazánk-Fidesz konteó ugyanaz, mint a Jobbik-Fidesz konteó volt. Az ismennyire valós volt. :D

2022. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%

#14


"1."

Ugyanezt el lehet mondani az összes Hadházy által feltárt ügyre. Miért nem tette meg a mihazánk? Egy embernek nincs végtelen ideje, szóval mindent nyilván nem lehet elvárni mindenkitől.


"2."

Hol ismertem be? Nem tudsz olvasni? Az, hogy mit hisznek el, annak semmi köze ahhoz, hogy mi igaz.

Azt is elhitték, hogy MZP háborúba vinné az országot, pedig ez sem volt igaz.


Itt, hogy mit hisznek el, az a propagandától függ elsősorban, nem a valóságtól.

Elég röhejes, hogy szövegértési gondjaid vannak és te akarod megszakérteni a politikát.


"3."

De megvan, amit teljesen el is dobtak, amikor megtalálták MZP kijelentését, amit kiforgattak.

Hallod, felmérések is voltak, ahol megkérdezték az embereket, hogy mik voltak a legfontosabb kérdések, amik mentén szavaztak, és nem Gyurcsány személye volt legelől.


Igen, a fidesz eleinte Gyurcsányra készült, mint kampánytéma. Aztán viszont lehetett váltani, mivel MZP szarul fogalmazott, ezért Gyurcsányt el is engedték az utolsó pár napban, esetleg hétben.

Nyugodtan nézd vissza, hogy akkor milyen cikkek voltak.


"4."

Nem, elképzelésem sincs, mivel nem néztem kampányvideókat, csak ami a fb feed-emben volt arra láttam rá.

A fidesz a pénze miatt a fb feed-embe bekerült, meg 1-2-szer a mihazánk és MZP.


Senki mással nem találkoztam, szóval vagy hazudsz, vagy ostoba vagy.


"Ez a Mi Hazánk-Fidesz konteó ugyanaz, mint a Jobbik-Fidesz konteó volt. Az ismennyire valós volt. :D"

Áh, a konteó, amiről egyébként utólag kiderült hangfelvétellel is, hoyg igaz.

Hát, igen, nagy szívás lehet régi jobbikosnak és mostani mihazánkosnak lenne. :DDDD

Mostanra mikorra elhúztak a fideszes besúgók a jobbikból, átmennek oda a szavazók, ahol most vannak, a mihazánkba. :DDD

2022. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
22%

Csak annyit mondok, hogy aki konteónak gondolja a fityesz - mihasznák "együttműködését", az nyissa ki a szemét. Nézzen meg pár parlamenti közvetítést meg hogy mikor, miben szavaztak együtt a fityesszel.

Általában ami a magyar embereket juttatja hátrányosabb helyzetbe, azokban bólogatnak a naranccsal (pl. Ispánság, vármegye, vagy a mostani abortuszos dolog...lehetne sorolni).

2022. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
62%

16

"Általában ami a magyar embereket juttatja hátrányosabb helyzetbe, azokban bólogatnak a naranccsal (pl. Ispánság, vármegye, vagy a mostani abortuszos dolog...lehetne sorolni)."


Na,akkor Te mihaszna, :) megtennéd hogy felsorolod, meg kifejtenéd hogy eddig melyik kérdésekben, és hányszor szavaztak együtt a fidesszel,és utána megbeszélhetjük ,hogy azokban a kérdéseken amikben igen (nincs sok hazugságddal ellentétben) azoktól mitől lesz egy normális, törvénytisztelő, magyar ember hátrányosabb helyzetben ?

2022. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%

#17: Kedves mihaszna!


Ispánság, vármegye: több száz millió adófizető forint fog elmenni mindenféle papírmunkára (átnevezése, újranyomtatások, adminisztráció stb.) FELESLEGESEN


Abortusz: Erkölcsi és morális kérdéseket vet fel. Aki odakerül, hogy ezt meglépje, enélkül is van elég baja. Anyagi vonzata is van, amennyire tudom, kell róla "bizonyíték" is, orvos által kiállított papír, az sem fog csak úgy ingyen a kezébe kerülnie senkinek.


Mindenféle nemlétező melegellenes és nemváltó műtétes badarságokkal kapcsolatban is biztosan oda tették le a voksukat, ahova a narancs. Ez szintén erkölcsi szempontból hátrányos a magyar érdekeknek (nem, nem vagyok támogatója egyiknek sem, de nem is olyan problémakör, amivel szerintem foglalkozni kellene - semleges vagyok ezekkel kapcsolatban)


..és még biztos sok más is, pár parlamenti ülést és szavazást online végignéztem de elment a kedvem tőle.

Úgyhogy ugyanarra játszik a mihaszna társaság is, mint a fityisz csak ők még szélsőjobbról (a fityisz mondjuk nem jobboldali) indulnak neki az eszement ötleteiknek.


De legyen valami "pozitívum" is: a kötelező oltás meg a végrehajtó "maffia" ellen való "küzdelmük" még lehetne is példaértékű, csak hát lóf*szt sem értek el vele.

2022. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

18

"Kedves mihaszna!"

Nem hogy őrölnél hogy valaki használja a hülyeséged. :)


"Ispánság, vármegye: több száz millió adófizető forint fog elmenni mindenféle papírmunkára (átnevezése, újranyomtatások, adminisztráció stb.) FELESLEGESEN"


Ja hogy ennyi ? Kicsit többre számitottam azért .azt mondtad hátrányos helyzetbe hozza az embereket,ez eleég sovány így. :)


"Abortusz: Erkölcsi és morális kérdéseket vet fel. Aki odakerül, hogy ezt meglépje, enélkül is van elég baja. Anyagi vonzata is van, amennyire tudom, kell róla "bizonyíték" is, orvos által kiállított papír, az sem fog csak úgy ingyen a kezébe kerülnie senkinek."


Semmilyen morális kérdést nem vet fel,csak bele akarjátok magyarázni.

Aki emiatt esetleg máshogy dönt és megtartja ,az amúgy is közel volt hozza hogy igy döntsön.

Továbbra is mindenki megölheti a magzatát, ,nem kell a hiszti..


"Mindenféle nemlétező melegellenes és nemváltó műtétes badarságokkal kapcsolatban is biztosan oda tették le a voksukat, ahova a narancs. Ez szintén erkölcsi szempontból hátrányos a magyar érdekeknek (nem, nem vagyok támogatója egyiknek sem, de nem is olyan problémakör, amivel szerintem foglalkozni kellene - semleges vagyok ezekkel kapcsolatban)"


Ami most nyugaton valóság,(lásd németek 14 éves korhatára a nemváltáshoz papiron), vagy kezd az lenni, az pár éven, évtízeden belül itt is az lesz,ha nem utasítjuk el.

Én köszönöm szépen szeretem azt világot amiben felnöttem,nem érzem szükségét a túltolt meleg probagandának. Már pedig ez már rég az,ami érkezik non stop hozzánk.

amúgy senki sme bántja a meleget,és nem érzékenyítve nőttünk fel..


"De legyen valami "pozitívum" is: a kötelező oltás meg a végrehajtó "maffia" ellen való "küzdelmük" még lehetne is példaértékű, csak hát lóf*szt sem értek el vele."


Dehogynem. Több emberhez jutottak el ezek a hírek mint gondolnád.

Látod, még hozzád is.

És növekszik a Mi Hazánk!

Csak nem sikerült ezt végig gondolnod két mihasznázás között. :D


Szívesen ! :)

2022. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

18 1. Miért ez nem káros,hogy milliárdokat ölnek bele? Am még azért gáz,hogy támogatják mert ez nem tisztességes szandekvból született döntés és olyan embereket ruházat fel ilyen jelzővel aki hát enyhén szólva se méltók rá.


Abortuszt meg nemtom mit gondoljak.


Ezt áremelés dolgot nem tudom honnan szedted.

2022. szept. 19. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!