Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mihazánkosok: Mennyire szimpat...

Mihazánkosok: Mennyire szimpatizáltok a Fideszel?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 21:36
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

#19: Tudod mi a baj a magad fajta g*ci buta emberekkel? :D Hogy mindenféle képzettség nélkül akarnak k*rva okosnak tűnni. :DD Ha téged nem zavar, hogy elpazarolják a pénzed, nem számottevő problémával foglalkoznak és arra égetnek el milliókat akkor értem. Végül is a mihasznák a fidesz szatellit pártja, ez is igazolja. Fityiszeseket sem érdekli, hogyha hülyeségre megy el a pénz.


"Én köszönöm szépen szeretem azt világot amiben felnöttem,nem érzem szükségét a túltolt meleg probagandának. Már pedig ez már rég az,ami érkezik non stop hozzánk."


A helyesírási hibákat leszámítva a mondat első felével egyetértek. A másodikkal viszont nem, mert sehonnan nem látok semmilyen túltolt meleg propagandát, sem "nemváltó" óvodásokat, iskolásokat. Ha fityisz meg orbán nem beszél róluk, szerintem az emberek 80%-a nem is tudna ilyenről. Ők behozták a témát a mihasznákkal, rákattantak, közben meg a két pártban van állítólag a legtöbb meleg...ennyit erről. :D


Minden egyes ilyen kommented/kommentetek csak azt igazolja, hogy a mihasznák a fityisz társulása és hogy semmi keresnivalójuk a politikában. Azzal a max 10%-os támogatottsággal el is lehettek. Még sok is. Egyébként növekedhet, a fityisz bedarálja úgy is, ha nagyon megindulna (lásd: régi Jobbik). :)

2022. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
73%

imádom a fiókpártozást! akárhányszor kérdezem a libernyákokat hogy a Mi Hazánk miért a fidesz fiókpártra, mindig azt a választ kapom "mert az, vak is látja, stb..." nem tudok hogy sírjak vagy nevessek rajtatok libsik! a Mi Hazánk az aki a fideszel kőkeményen szembement! ezzel szembe a baloldal miatt nyert 2/3 a fidesz! Nógrádi György jól megmondta! "Azért lett a fidesznek 2/3 mert a háborút a baloldal nagyon csacsin kezelte, valamint amiatt aki irányítja a baloldalt" (utalva ezzel gyurcsányra) és igaza van! ha a háborúval nem szóljátok el magatok hogy az országot 1 gyarmattá tennétek, és ha a szemkilövető alias Gyurcsány, akkor talán még nyerhetettek is volna! (szerencsére nem így lett)


Visszatérve a fiókpártozásra, megszámolni nem tudom hányszor tett a Mi Hazánk a fidesznek keresztbe! szerintem Toroczkai a videóiban többet szidja Orbánt mint a baloldalt! szóval a fiókpártozás annyit ér mintha azt mondanám hogy "Oroszország és Ukrajna legjob barátok és katonai és gazdasági szövetségesek és teljesen elismerik egymás területi integritását" kb ekkora hazugság hogy a Mi Hazánk fiókpárt!

2022. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
22 Ezért vagytok sztaleit amit én is írtam meg amit most írtál méhg amit csináltok.
2022. szept. 19. 22:02
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

#22: nyilván a baloldal is rendesen elszúrta az egészet. De a mihasznák sosem volt független a fityisztől. Hol tett keresztbe a fityisznek??

A baloldalt bírálják, ócsárolják de ha a fityisz kerül szóba akkor az a sunyi, finomodó stílus kerül elő. Sosem láttam, hogy élesen, stílusosan bírálna a mihasznák a fityiszt.


Ezt a libsizést sem értem de arra mutat rá ismét, hogy a mihasznák és szavazóik szintén fideszpártiak, hisz ezt is a fityisztől tanulták.

Úgyhogy lehet tagadni de a színfalak mögött mégis csak szatellit párt.

2022. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
24 Jaa úgy mint Csurka Torgyán, Völner tökéletesen ugyanúgy.
2022. szept. 19. 23:45
 26/38 anonim ***** válasza:
77%
#24 Ez is azt bizonyítja, hogy semmit sem tudsz a Mi Hazánkról. Nem csoda, hiszen a mainstream médiában szinte soha nem jelenhetnek meg. Elárulnám, hogy többet bírálják a Fideszt, mint a te jóságos gyurcsány apádat.
2022. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
26 Hagyjad már magad. Nézd már meg eddig hányszor voltak ők köz TVben és menbyiszer az ellenzék.
2022. szept. 20. 08:31
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

27 mert egyszerűen gondolkozol!

Azzal dolgozol a mit balos maisntrem média eled teszmsugal.Ott meg moindei fideszes ,aki nem tartrozik a szent kamu összefogásba.

Azért lehetek ott, mert az Ő erősödésük, igen nagyrészt a jobbik kárára történt.

A jobbik meg összeállt a teljes összellenzékel.

Innen nem nehéz matek.

2022. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
43%

#22

Szegény gyerek, még hazudik is... :)


"akárhányszor kérdezem a libernyákokat hogy a Mi Hazánk miért a fidesz fiókpártra, mindig azt a választ kapom "mert az, vak is látja, stb...""

Minden esetben, amikor tőlem bárki megkérdezte, akkor elég részletes leírást adtam, amit cáfolni SOHA SENKI nem tudott.


Szóval röviden, a mihazánk olyan kommunikációt folytat bizonyos kérdésekben, ami a fidesznek jó. Pl. hazudik az oroszokról, hogy a magyarokat érzékenyítse az oroszok felé.

De számtalan összeborulás is történt, pl. amikor a mihazánk a fidesz javára lépett vissza pl. Jászberényben, amit utólag korrigált a párt vezetés, hogy visszalépnek, de senkit se támogatnak. Jah, kicsit se gyanús így utólag magyarázkodni. :)


"Nógrádi György jól megmondta"

Jah, jó nagy marhaságot mondott.

Ha tényleg kizárólag az ellenzék hibája lenne, lett volna, akkor a fidesznek nem kellett volna hazudnia (ezt bíróság is kimondta már, szóval ez tény).

De igen, a mihazánkot nem elsősorban a választáshoz használta fel, hanem a fideszes propaganda részévé tették.


"ha a szemkilövető alias Gyurcsány"

Ennek kb. annyi igazság tartalma van, mintha azt mondanám, hogy a rendőrverő Toroczkai.


"Visszatérve a fiókpártozásra, megszámolni nem tudom hányszor tett a Mi Hazánk a fidesznek keresztbe"

Én igen, ténylegesen egyszer se.

De amikor kellett, akkor ott voltak, hogy segítsenek.

[link]

[link]


"szerintem Toroczkai a videóiban többet szidja Orbánt mint a baloldalt"

Akkor hogy lehetséges, hogy a fideszes média pedig elsősorban az ellenzéket szídja és a mihazánkat nem? Mi ez a nagy baráti kapcsolat, hogy hirtelen nem hazudnak orrba-szájba a mihazánkról?

Ahogy érdekes módon a mihazánk hirdethetett a fidsezes plakátokon, de az ellenzék nem.


"szóval a fiókpártozás annyit ér mintha azt mondanám "

Igen, abban az esetben ha valaki süket, néha, vak, retardált, akkor igen.

De akinek feltűnik, hogy a fidesz valami miatt máshogy viszonyul a mihazánkhoz, ahogy a mihazánk néha összeszavaz a fidesszel, illetve a mihazánk érzénkenyít többek között az oroszok felé, amire normális esetben nem lenne okuk, akkor jól látszik, hogy mi van a háttérben.

2022. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
64%

21

Erős kezdés egy olyan valakitől ,aki láthatóan buborékban él, de nem baj. :)



"Ha téged nem zavar, hogy elpazarolják a pénzed, nem számottevő problémával foglalkoznak és arra égetnek el milliókat akkor értem. Végül is a mihasznák a fidesz szatellit pártja, ez is igazolja. Fityiszeseket sem érdekli, hogyha hülyeségre megy el a pénz"


Ezzel nincs bajom,mert ez inkább nemzeti, hagyomány tisztelő döntés ,mégha a Fidesznek nem is ez volt a célja.

Ez közelebb van az én gondolkodásomhoz. Nem szégenyenlem.

Majd ah az árnyékkormány hatalmora kerül egyszer ,nézzük meg, osztják e anyagi aggályaidat, és úgy hagyják e, nehogy sokba kerüljön! :)

Sokkal jobban zavarnak az ellopott ezermilliárdok, vagy az ingyenélőkre feleslegesen kifizetett töméntelen mennyiségű adóforintunk!


"A helyesírási hibákat leszámítva a mondat első felével egyetértek. A másodikkal viszont nem, mert sehonnan nem látok semmilyen túltolt meleg propagandát, sem "nemváltó" óvodásokat, iskolásokat. Ha fityisz meg orbán nem beszél róluk, szerintem az emberek 80%-a nem is tudna ilyenről. Ők behozták a témát a mihasznákkal, rákattantak, közben meg a két pártban van állítólag a legtöbb meleg...ennyit erről. :D"


A helyesírási hibákat le@rom ,de Te picsoghatsz miatta nyugodtan.

Aha, állitólag. Hát ezt mondta a Márky, akkor tuti igy van! :D

Ti listázzatok a melegeket? :)

Segítek ,a Fideszről beszélt, és utána abból is megpróbált kitáncolni.

Az MH ról nem,azt Te költötted hozzá,de ha nem akkor biztos van erről valami infod! :)

Na ,logikádon tovább menve, szerintem az a g*ci buta aki nem veszi észre hogy a volt jobbikosok egyre nagyobb számban mennek át-vissza g*ci buta, aki nem veszi észre honnan,hová jutottunk kb 15 év alatt.

Meg az is aki csont nélkül beveszi azt amit elé lök az áll liberális kurzus...

Annyira nincsen propaganda hogy ,nincsen már szinte sorozat ,mozi film ,feleslegesen beleerőltetett meleg karakter,karatketerek nélkül.

Oda jutottunk, hogy ha a valahol nincsen pride ,az azonnal el van ítélve.

Nyugati pridokat nézve, bőven vannak olyan kepék, amikről ha 10-15 éve azt mondtam volna hogy a gyerekink ezt fogják nézni élőben, vagy a híradóban, kiröhögtetek volna. Most ezt nem hogy normálsinak tartjátok ,hanem véditek! És aki ezzel nem ért egyet az g*ci buta lesz,meg kirekesztő náci.

És ti nem gyűlölködtök! :D


Kiderült, hogy itthon is egész kis gyerekeknek szóló könyvekben ment már az érzékenyítés.

Ez nem elég propaganda? Mi kéne még hogy észre vedd?

Vagy Te mit nevezel propagandának, kedves, nem g*ci buta vitapartnerem? :D


"Minden egyes ilyen kommented/kommentetek csak azt igazolja, hogy a mihasznák a fityisz társulása és hogy semmi keresnivalójuk a politikában. Azzal a max 10%-os támogatottsággal el is lehettek. Még sok is. Egyébként növekedhet, a fityisz bedarálja úgy is, ha nagyon megindulna (lásd: régi Jobbik). :) "


Dehogy igazolja,

Csak az ilyen emberek látják bele, akik sosem ismerik el ha tévednek.

Éveken keresztül fiókpártoztátok a jobbikot is, aztán a kebletekre öleltétek, mert hirtelen azt mondtátok rá, megtisztult..

A meleg törvényt már a megtisztult" jobbik szavazta meg, a fideszel együtt.

az hogy történhetett?

Fiók párt lett megint? :)

Bedarálta a fidesz. Hát ilyen mindenható lenne?

Az a verzió, hogy rossz döntésnek bizonyult megtagadni az eredeti identitásukat, és ezt mostanra a választók igy jutalmazták fel sem merült mi?

Ha valami sz@rul alakul,akkor az fidesz miatt. :)

És én lennék a g*ci buta...

Ez k@ jó! :D

Lesz az még több is mint 10%.

A volt jobbikosok egyre nagyobb számban mennek át-vissza .

Már most is lehet hogy több mint 10 %.

Persze ha 30% lesz egyszer, arra is kitaláljátok hogy az miért lófsz. :D

2022. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!