Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lekapcsolnák a lakossági...

Ha lekapcsolnák a lakossági előfizetőket az internetről, mennyivel csökkenne a számítógép és okostelefon használat?

Figyelt kérdés
Megspórolva ezzel rengeteg villamos energiát, amit a rászorulók fűtéstámogatására szánhatnánk!

2022. szept. 17. 03:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

99%-kal.

Megállna az élet, tönkremennének vállalkozások, munkahelyek tömegei szűnnének meg, ellehetetlenülne az egészségügyi ellátás, akadályozná a tömegközlekedést, jegyvásárlást, a tudományos munkát, a bűnüldözést, navigációt, oktatást, közellátást, stb.


Megállna az élet.

2022. szept. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

Nem a további korlátozásokkal kell spórolni, hanem meg kell szüntetni a szankciókat, melyeket az USA az EU országaira erőltetett.


Európa bedől, az oroszok meg megduplázták a bevételeiket.


USA az ukrajnai ügynök kormány által és azzal, hogy a NATO támaszpontokkal fenyegetően körbevette az oroszokat, kiprovokálta a háborút, Putyin megindította.


Nem ukrán-orosz, hanem most már nyílt USA-OROSZORSZÁG háború folyik.


Az EU totálisan USA befolyás alatt áll. A szankciók EU-ra kényszerítésével párhuzamosan be akarja dönteni egész Európát, az európai civilizációt totálisan eltörölni a Föld színéről.

2022. szept. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

Ha a villannyal való spórolás a cél számtech téren akkor nem feltétlen a lakossági netet kell korlátozni, hanem ilyeneket visszaszorítani népneveléssel támogatva:


- felesleges dedikált GPU használat (pl. kriptobányászat, gamerek)

- felesleges szerverek

- mindenféle más területen korlátozni amiben nem muszáj

- hosszabb távon olyan alkatrészeket használni amikben minél kisebb tranzisztor van (de úgyis erre halad a világ)

- mindenféle erőforrászabáló javascript keretrendszereket visszafogni (max. nemzetközi együttműködéssel lehet)

2022. szept. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Molyember ***** válasza:
78%

Nem hiszem el, hogy a kettes nem valami kormányzati bot.

Kérdező, ezzel nem spórolnánk annyit, amekkora bevételt buknánk vele. Net nélkül már nincs élet.

Rászorulók meg nincsenek, hiszen piros lett a paradicsom, meg elmúlt száz év legjobb tíz éve, stb. Az állítólagos rászorulók csak a libsik álságos propagandája, a kormány senkit sem hagy az út szélén, ötöd áron kapjuk az orosz gázt, a rezsicsökkentésbe mindenki belefér, és így tovább. :)

Ja, és az ízléses, jobboldali humor:

[link]

2022. szept. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 szocizoomer ***** válasza:
70%

4#


Most őszintén milyen ember shillelne ezen az oldalon? Ha én lennék a propagandáért felelős és megtudnám hogy valaki erre pazarolta az erőforrásokat...


4chinks ugyanez

2022. szept. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezzel a maradék home office-osokat is az elhúzás mellé állitanátok. Én és a feleségem is távmunkában dolgozunk és a két munkáltató más-más országban található. Ergo, mi nem tudnánk bemenni egyik napról a másik az irodába és elvesztenénk a munkánkat.
2022. szept. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A netadó ellen tízezrek tüntettek. Mi lenne még ha a lekapcsolnák az internetet... lángokban állna az egész ország.


Internettel még a kormány is jól jár. A Digi, a Vodafone és a Yettel 25%-a már náluk van.

2022. szept. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 hypno ***** válasza:
77%

Sokkal hatákonyabb volna, ha lelőnék az összes TV adást.

Lenne egyetlen középhullámon sugárzó Kossuth rádió, ahonnan az emberek meghallgathatnák a kormány győzelmi jelentéseit Brüsszel és a liberálisok felett, valamint hogy Németország hány százaléka fagyott már meg a sötét lakásában ahol világítás sincs.

2022. szept. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Interneten fizetem a számláimat, nem nyomtatnak miattam papír számlát, csekket, interneten diktálom a vízórát, interneten intézem a banki megtakarításaimat, okostelefonon követem a tömegközlekedés menetrendet, okostelefonon van a bérletem, virtuálisan, nem papíron.
2022. szept. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
na akkor lenne forradalom
2022. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!