Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na? tehát megjön a pénz az...

Na? tehát megjön a pénz az EU-tól? Mai kormányinfó. várható volt vagy nem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 17. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? Szó sincs arról, hogy biztosan jönne pénz az EU-tól...
2022. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

dehogynincs. másképp nem ígérne a csúti minden szart össze. ő már tudja amit mi csak holnap tudnuk meg, hogy lesz lóvé.



állítólag lengyel barátaink súgtak a csútinak.

2022. szept. 17. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Én olvastam a kormányinfóról de semmi oylat nem olvastam, ami azt igazolná, hogy jönnének a pénzek. Olyat olvastam, hogy Gulyás optimista, ami a jelen helyzetben nem túl bölcs dolog de fogadjuk el, neki ez a DOLGA. Te kérdező miből következtetsz arra, hogy jön?
2022. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Többször leírtam már hogy bőven van pénz a rekordadók miatt,csak nem a pórnépre szándékoznak költeni.amikor már feszül a húr akkor kénytelenek adni valamit,de ez igen ritka.
2022. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"akkor tudhatták ma, ha már eldöntötték“


légy erős!! PÉNTEK reggelre megvolt a döntés. Csak a bejelentése lesz holnap a plebsznek.

2022. szept. 17. 16:22
 6/9 A kérdező kommentje:

Gulyás szerint sikeresek voltak az uniós tárgyalások és mielőbb teljesíteni fogjuk a vállalásokat


EURÓPAI UNIÓ

+

Nyitott kérdés nem maradt, teljes nyugalommal várjuk az Európai Bizottság vasárnapi bejelentését a Magyarországot érintő eljárás ügyében - állította a miniszter a szombati kormányinfón.

2022. szept. 17. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Hazánkat autokráciának nyilvánította az EP, nemhiszem, hogy megkapjuk.

Ha mégis kapnánk (ha van olyan hülye az EU, hogy odaadja), akkor lényegesen csökkentett mértékben, és ez megy Orbán, Lölö meg a többi haver zsebébe.

2022. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hypno ***** válasza:

Nocsak, nocsak!


Valaki kicenzúráztatta a hozzászólásomat?


Pedig ha az a valaki fejreáll, akkor is csak akkor tudhatják ma, hogy mi történik holnap, ha szépen kitakarított nyitott ánussszal és széthúzott farpofával járulnak az EB elé

2022. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt várható.
2022. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!