Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok! Mit gondoltok az...

Fiatalok! Mit gondoltok az olyan "vaskalapos" emberekről, akik a városi fiatal értelmiséget mellőzik egy flegma "belvárosi alteros pizzafutár" és hasonló jelzővel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Remélem a "városi fiatal értelmiség" alatt nem magadat érted.

Egyébként meg a tudás mellé tartozzon kellő méretű szerénység is, különben beképzelt okoskodó köcsögök lesznek az "értelmiségi fiatalok", akik többet járnak kocsmába mint egyetemre.

2010. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Előző!


Belőled árad a xenofóbia, és a gerontokráciában való vak hit!

2010. szept. 25. 23:31
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Ennyire unatkozol, hogy 23:11-kor nincs jobb dolgod mit itt osztani az észt a nagynépnek? XD
2010. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok, csak felemeltem a hangomat, mert egyre jobban látom, hogy Magyarországot gyakorlatilag nyugdíjasok vezetik.
2010. szept. 25. 23:47
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

"Nem unatkozok, csak felemeltem a hangomat, mert egyre jobban látom, hogy Magyarországot gyakorlatilag nyugdíjasok vezetik."


Ez ellen eme késői órán a leginkább úgy küzdhetnél, hogy fogsz egy szimpatikus csajt, és csináltok közösen egy gyereket...

2010. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

"felemeltem a hangomat, mert egyre jobban látom, hogy Magyarországot gyakorlatilag nyugdíjasok vezetik."


Te nem hallottál még olyan fogalomról hogy élettapasztalat? Azt hiszed hogy szereztél egy diplomát akkor a tudásod már az egeket veri? Mit gondolsz munkahelyre miért szakmai tapasztalattal vesznek fel többnyire? Arról nem is beszélek hogy a végzettek 30%-ának a tudása erősen a 0 felé közelít.Mit gondolsz a régi társadalmakat miért a Vének Tanácsa vezette. Te komolyan hiszed hogy aki megöregszik az azzal arányosan hülyül is? A számítógépemet én állítottam össze és én javítom pld és mindössze 70 éves vagyok.

2010. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
attól nem fogsz okosabbnak és intelligensebbnek tűnni, h idegen szavak használsz -.-
2010. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a legtöbb városi fiatal értelmiséget jól fejbe kéne rúgdalni.
2010. szept. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

Volt egy ismerősöm közéspuliba, ő is ezzel szórakozott hogy bújta a szótárakat hogy minél hülyébb szavakat tanuljon meg, és teljesen értelmetlenül használta őket :D


A "városi fiatal értelmiségről" pedig igen vicces beszélni manapság, mikor a közoktatás a béka segge alatt van. [link]

2010. szept. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%

"manapság, mikor a közoktatás a béka segge alatt van. [link]


Észrevetted hogy egy idősebb férfi adta az egyetlen jó választ?

2010. szept. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!