Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, a népharag...

Ellenzékiek, a népharag szeptember végére elsöpri a Fideszt, mint Zuglóban és Újbudán?

Figyelt kérdés

Az 1800 traktor, az el nem kezdődő tanítás és a dübörgő népharag ereje okozta a mai eredményeket? Megjött az első számla is már 🤔. A 480-as benzin is kifogyott.


Esetleg gondoltatok arra, hogy mikor ezzel hitegetett titeket az ellenzék, akkor a bölcs vezéretek szavaival élve, sötétben tartottak és trágyával etettek? Mert semmi nem volt igaz belőle.



2022. szept. 18. 21:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Már el is söpörte! Feri és Feriné már kormányt is alakított. Árnyékkormányt. Az ifjú pár mától egymást váltogatja majd a miniszterelnöki bársony... izé... árnyékszékben! :DDD
2022. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
:DDDDDDD
2022. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
A népharag nem söpörte el a Fideszt, de a mostani válság alaposan megmutatta, hogy mennyire szarul is kormányoznak, bármennyien szavaznak rájuk. Ebbe gondolj bele kérdező, már ha tudsz gondolkozni!
2022. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Na, majd a Dobrev féle árnyékkormány, az úgy odabax, mint ahogy Jakab Orbánt elszámoltatta április 3.-a után.
2022. szept. 18. 21:41
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Orom ittasan fogtok ehen dogleni, de Orban 5misis fizubol talan tul eli.


Ti meg fizessetek a 7xes gazt az dupla annyiba kerulo etkezest es tapsoljatok.


Ha eheztek enekeljetek, nem ehezunk nem fazunk Orban Viktor a kiralyunk.

2022. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

"Na, majd a Dobrev féle árnyékkormány, az úgy odabax, mint ahogy Jakab Orbánt elszámoltatta április 3.-a után."


Te vagy az a kérdező, aki szélmalomharcról kérdezett az előbb? Világosan leírtam ott, hogy egy érvelési hiba, hogy azért jó valami, mert sokan azt gondolják, hogy úgy van. Tehát szavazhatnak bármennyien a FIdeszre, az még nem jelenti azt, hogy jól kormányoznak.


SŐT! A statisztikák szerint rettentően szarul kormányoznak te pedig arra vered, hogy ők nyernek! Beszarás!

2022. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

"Mert semmi nem volt igaz belőle."


És abból mi volt igaz, amit választás előtt a Csúti igért a népnek? Emlékszel még? Marad a rezsicsökkentés, nem lesznek megszorítások. Választások után: módosul a rezsicsökkenteés, KATA eltörölve, központilag szabályozott fűtés. Vicces nem? Csak nem hazudott neked Orbánod? ;)))

2022. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Igen! Olyanyira nagy a népharag hogy a Fidesz majdnem az összes időközi választást megnyerte április óta.


legutóbb az első kerületben.


[link]

2022. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
#8 ráadásul azt is a fidelitasosok tömeges választókörzetbe bejelentésével, ahogy valószínűleg most is :)
2022. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#6

Nem, óránként 1 kérdést lehet feltenni, az kb. 30 perce volt feltéve.


De én tudom miért ilyen rosszak az eredmények, alacsony a részvétel, és mint 2018-ban megtanulhattuk a Dr. ellenzéki szakértőktől, a magas részvétel kedvez az ellenzéknek, nem az alacsony 🧐😂.


Amúgy #6, én élvezem, ahogy sorra omlanak össze a hazugságok, mint a Vásárhelyi telex levélszavazat égetés. Jobban tennéd, ha nem vennéd komolyan ezeket, röhögj rajtuk, másra nem igazán jók.


A Fidesz egy más kérdés, soha nem értettem egyet az EU-s konfrontálódással, mármint én nem plakátoltam volna tele az országot, hogy állítsuk meg Brüsszelt meg nem vétóztam volna Kirill pátriárka vagyonáért etc.... S a kirívó faxságokat hanyagoltuk volna, most nem lennénk rivaldafényben EU-s pénzekkel, de ez más téma már.

2022. szept. 18. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!