Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Adományoznál pénzt egy olyan...

Adományoznál pénzt egy olyan bandának, aki azt hazudja, hogy beteg gyerekeknek gyűjtik, de tudnád, hogy valójában magukra költik, és a beteg gyerekek semmit sem látnak belőle?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted?:) Ne kérdezz olyat amire úgyis tudod a választ.:)
2022. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha ez megnyugtat, én a beteg gyerekeknek sem adnék.Bocsi, de nekem is kell a pénz.
2022. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Egy haverom mesélte, hogy odament hozzá egy ilyen kolduló alak és ennyit mondott: Nem akarok hazudni haver. Piára kellene a pénz, adsz?

Adott neki.

Ha hazudnak és tudom, hogy hazudnak akkor én sem adok. Ha őszinte akkor meggondolom hogy akarok/tudok-e adni éppen.

2022. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem adok akkor sem, ha "őszinte".


Nálam is próbálkoztak már ezzel a húú de őszinte vagyok, piára kell dumával.. azt hiszik, így majd azt gondolja az ember, hogy "Na ez az! Őszinte vagy! Tessék!"


Ezek mind dolgozó korú léhűtők, könnyebb koldulni, és egész nap részegnek lenni, mint elmenni dolgozni.

2022. szept. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

És itt jelezném, hogy a nagyobb szeretetszolgalatok (Máltai, Vöröskereszt, Ökomenikusok, Baptisták) megegyeztek, hogy SOHA nem gyűjtenek aluljáróban.

Ott az emberek beszorítva érzik magukat. Pszichés kényszert helyezhet rájuk, mert szabadulni akarnak.

Szóval én annak se adok, aki a vizeletszagú aluljáróban kér. Az mehet vissza a csatornapatkányok közé.

2022. szept. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Szerencsére ezekre is már figyelnek.
2022. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Az unió is egy retek. Az ő asszisztenciájuk ugyanúgy nélkülözhetetlen volt a diktatúra kialakulásához ahogy a címeres ellenzékünké. Most is csak kizárólag azért van nagyobb problémájuk mert az Orbán kormány most tényleg beakasztott nekik az orosz szankciós törekvések szintjén. Magyarország, a magyar ember sorsa továbbra sem érdekli az EU-t megnyugodhat mindenki.
2022. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

8: Világos: mindenki felelős, csak Orbán nem...

Egy valós jogállamban már a sunyiban sem lenne ez az alak, ebben biztos lehetsz!

Az ő létező lénye a bizonyíték arra, hogy itt a választásokkal komoly bajok vannak!

2022. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

#9 Az a bajod a választásokkal, hogy nem a kedvenceid nyertek. Mivel ahol sikerült nekik nyerniük, ott érdekes módon nincsen gond a választási rendszerrel, körzethatárral, semmivel.

Csakhogy ha tudtak ellenzékiek nyerni bárhol, máris bukott a meséd arról, hogy a választási rendszer miatt nem győztek a többi körzetben.

A választási győzelemhez csak és kizárólag szavazat kell. Sikerült több szavazatot szerezniük, mint a fidesz-kdnp-nek? Nem! Akkor meg mi a fenét akarsz?

2022. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!