Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP új pártja szerintetek...

MZP új pártja szerintetek eléri az 5%-ot a 2024-es EP választásokon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nem lehet kb semmit sem tudni az új pártról, pontosan kik lesznek a tagjai stb. De azt már tudhatjuk, hogy alapítani fog egy ilyen pártot és az is tudható, hogy körülbelül mit fog képviselni. Vajon eléri az 5%-ot? Mely pártoktól vehet el szavazókat?

2022. szept. 19. 22:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Az is csoda lenne, ha 2024-re egyáltalán párttá tudna alakulni. :)
2022. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Fél év alatt nem volt képes előállni semmivel. Ez nem túl jó előjel. Ráadásul a tiltott kampányfinanszírozása lehet, hogy végképp maga alá temeti. Én 50% alatti esélyt látok neki.
2022. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1, #2: Azért nem egy akkora nagy dolog pártot alapítani, inkább csak az lehet kérdés, hogy tud-e addig népszerűbb/ismertebb tagokat is toborozni az esélyek növelése érdekében.

Stratégiai szempontból szerintem nem akkora nagy baj, hogy nem siette el, nem biztos, hogy szimpatikus lett volna az, ha a választások után ez lett volna az első dolga.

2022. szept. 19. 22:23
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
3: Miért, mi volt az első dolga? OK, el kellett volna számolnia a kampánypénzekkel, ez nem sikerült, de azon túl?
2022. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4: Minden kampánypénzzel tételesen elszámolt, másokra nem jellemző módon, így ezt most nem értem, hogy miért mondod.

Szerintem első dolga az kellett volna legyen, hogy hátralép egyet és kivár. Nagyjából ezt is tette.

2022. szept. 19. 22:32
 6/21 anonim ***** válasza:
7%

5: Ne röhögtessél már. Erről tudsz?


[link]

2022. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
"indulhat". Sőt, pápává is választhatják...
2022. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

"5: Ne röhögtessél már. Erről tudsz?"

Végülis csak az általad linkelt cikkben írják le hogy MZP elszámolt a pénzekkel, és ebből az elszámolásból lehet tudni hogy mennyi pénzt kapott, abból mennyit költött el és ezt a pénzt mire költötte. Szerinted ha nem számolt volna el vele, akkor mindenzt honnan tudnák? A cikkben azt is leírják hogy mindezt (tehát hogy mennyi pénzt kapott MZP, ezt a pénzt honnan kapta és mire költötte) maga MZP mondta el, tehát elszámolt vele.

2022. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
8: Jó, egy elszámoláson az ember tisztességes elszámolást ért, nem csalás beismerését.
2022. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#6: Igen tudok és mit akarsz ezzel mondani? Ugyanaz derül ki belőle, mint amit én is mondtam, hogy elszámolt vele. Saját magadnak mondasz ellent. Olyan törvényről nem tudok, hogy civil szervezet nem fogadhat el külföldi támogatást, de ha ez nem így van, akkor kérlek küldd el, hogy ez pontosan milyen törvényt sértett. Engem sokkal inkább zavar a belföldi adómilliárdokból finanszírozott propaganda, amit mi fizettünk. Nem részrehajlásból mondom, ha az ellenzék kapott illetve költött volna ennyi közpénzt erre a célra, az is ugyanúgy zavarna. Ennek töredékéért is le lehet folytatni egy tisztességes kampányt, mindenféle debil Gyurcsány-showk finanszírozása nélkül például.
2022. szept. 19. 23:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!