Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP új pártja szerintetek...

MZP új pártja szerintetek eléri az 5%-ot a 2024-es EP választásokon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nem lehet kb semmit sem tudni az új pártról, pontosan kik lesznek a tagjai stb. De azt már tudhatjuk, hogy alapítani fog egy ilyen pártot és az is tudható, hogy körülbelül mit fog képviselni. Vajon eléri az 5%-ot? Mely pártoktól vehet el szavazókat?

2022. szept. 19. 22:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%

MZP nem számolt el semmivel.


Nem egy cikkben kell bevallani mennyit kaptak és mire költötték. Hivatalosan kell az ÁSZ felé elszámolni a kampánypénzekkel amit nem tett meg mivel külföldről nem lehet támogatást elfogadni.

2022. szept. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#11: Civil szervezet elfogadhat külföldi támogatást, de oké, majd ha a bíróság szerint vétett, akkor térjünk vissza erre, addig nincs miről beszélni.

A kérdés viszont nem ez volt.

2022. szept. 20. 00:25
 13/21 A kérdező kommentje:

#13: Látszik, hogy nem értesz a joghoz, ami nem baj, csak akkor nem tudom, hogy miért mész bele.

Mindegy, jelentettem a hozzászólásodat ha képtelen vagy normálisan beszélni.

2022. szept. 20. 00:40
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

#11 Kevered a szezont a fazonnal. Az MMM-nek az ÁSZ felé nem kell hivatalosan elszámolnia semmivel, mivel nem párt, és így ők az államtól egy fillér állami támogatást sem kaptak, amihez köze lehetne az ÁSZ-nak. Hivatalosan csak a NAV felé kell elszámolniuk, de azt is majd csak jövő év május 31-ig. Ehhez képest már rég kietették a honlapjukra a teljes könyvelésüket.

MZP-nek az egyéni képviselő jelöltségért kapott kampánypénzzel kellett csak elszámolnia hivatalosan, ez viszont határidőre meg is történt.

2022. szept. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Az is csoda lenne ha megfeslő számú ajánlószelvényt össze tudna gyűjteni. Nem 5%...
2022. szept. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%

14-


""Ehhez képest már rég kietették a honlapjukra a teljes könyvelésüket.""



A milliárdok is benne vannak az elszámolásban amit Amerikából küldtek ennek a szemét bandának akiket még meg sem szavaztak de már az amcsik kezében vannak? A lóvéért cserébe úgy kellene ugrálniuk - kiszolgálni az amcsi támogatóikat - ahogyan azok kénye - kedve tartja.


Moslék hazaáruló banda az egész baloldal!!!!!!!!!!!!!!!!

2022. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16: Szerintem problémáid vannak az idegeiddel..
2022. szept. 20. 22:23
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

17-



Neked pedig az IQ-dal !!!!

2022. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
16 - amennyire igaz amit írtál, annyira vagyok hazaáruló :D
2022. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
#16 Igen, benne vannak.
2022. szept. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!