Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev Klára szerint egyáltalá...

Dobrev Klára szerint egyáltalán nem biztos, hogy a Fidesz kihúzza a következő választásig. Igaza lehet?

Figyelt kérdés

2022. szept. 21. 00:05
A kérdező szavazást indított:
Igaza van
Nincs igaza
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Éhes disznó makkal álmodik.
2022. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem húzza ki, a dk akkor sem lesz megválasztva.Elmehetnek a fenébe, a kutya nem kíváncsi rájuk.
2022. szept. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a válság nagyon mély lesz, és szerintem sem fogja tudni kezelni a válságot a fidesz, tekintettel arra hogy nincsenek szaktekintélyek a párt közelében, mégsem értek egyet Dobrev Klárával ebben a kijelentésében. Talán Orbán egy picit jobban érzi, milyen a magyar néplélek. Elég a propaganda nekik. Elég azt mondani, hogy minden rendben, és azt a magyarok többsége, tekintettel arra hogy buták, elhiszik. Ez van. Ettől még sok sikert Dobrev Klárának, nem tudok én sem mást, aki képes lenne elfogadható alternatív politikát kínálni ennek pöcegödör mélyén lévő országnak úgy gazdaságilag, mint mentálisan.
2022. szept. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Nincs olyan alternativa ami levalthatna a fideszt.

A baloldal annyi fele szakadt hogy az a sk kis part nem tudja legyozni.

A fideszbol kiabrandult jobboldaliak meg kevesen vannak es nincs is stabil partjuk

2022. szept. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Ezért tartunk még mindig itt, mert volt komcsik, vagy lehet hogy még azok vitatkoznak a hatalmon. A hülye emberek meg rohannak rájuk szavazni négy évente, ezek meg jót röhögve semmiznek ki bennünket, ennyit az okos magyarról. De ezt is lehet annak köszöni, hogy sokan büszkék arra, hogy amíg tudnak ügyeskedni, az ügyeskedni nem akarók kárára.
2022. szept. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Kizárt, a nép kitart a vezérezrdes-alellentengernagy-altábornagy-(k)admirális urunk mellett.
2022. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Dobrev most már becsukhatná a büdös pofáját...
2022. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanezt gondolták 2006 őszén az MSZP-SZDSZ kormányról is. Aztán minden úton módon kihúzták 2010-ig, még úgyis hogy az SZDSZ kilépett a koalícióból és még miniszterelnök csere is volt. Egyáltalán nem látszik, hogy egy kétharmados Fidesz kormány mitől roppanna meg annyira, hogy új választások kellenének ahol végül valamitől ellenzéki győzelem születne.
2022. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
már 12 éve bukik az orbán kormány...elég unalmas igazából. és ettől függetlenül nem vagyok fidesz szavazó :D de azért ezek a nevetséges kijelentések minden alkalommal elhangzanak, hogy na majd most lesznek leváltva, megbuktatva stb. :D
2022. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szar kell a népnek (Fidesz), így talán 2030 ig is kihúzzák de ki tudja, 2026 ug szerintem eléggé valószínű de nem vagy jós ahogy ti se!
2022. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!