Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány valójában örült...

Gyurcsány valójában örült annak, hogy ilyen brutálisan elverték az ellenzéket; mert ez biztosítja számára, hogy Márki-Zay Péter örökre eltűnjön az országos politikából?

Figyelt kérdés

Márki-Zay veszélyes lehetett volna Gyurcsány ellenzéken belüli egyeduralmára, ráadásul kiütötte Dobrevet az előválasztáson.

Gyurcsánynak ez így is, jó még ha előzetesen 6-tal több egyéni győzelemmel és 3-mal több listás mandátummal számolt.

Márki-Zay eltakarítása nagyobb prioritást élvezett. Mostmár könnyedén bedarálhatja a maradék ellenzéket a 2024-es EP-választáson.



2022. máj. 16. 10:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Talán az "örül" az túlzás, de biztos elégtétel volt neki, hogy ebben a kampányban ő MZP kérésére háttérben maradt, és ennek ellenére csúnyán elpáholták MZP-t. Míg előtte az önkormányzati választáson a DK elnökeként bedobta magát, és lett is néhány nagyváros, amit megnyertek.

Egyébként ha be akarja darálni az ellenzéket, akkor az ellenzék szempontjából jól teszi. Amíg féltucat párt alkotja a balliberális oldalt, addig aligha van esélyük a Fidesz ellen. MZP is alapít most egy pártot, ezzel csak növeli a szétaprózottságot ez a politikai analfabéta. De hát ő is akar kis szemétdombot magának, amin csak ő a kiskakas.

2022. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 Már nem azért, de én csak MZP miatt szavaztam az összefogásra, és ezzel nem vagyok egyedül. Ha nem lett volna MZP sosem adtam volna le a voksomat egy bukott politikusra, mint Gyurcsány, vagy egy parlamentben ajvékoló hülyére, mint Jakab. A szavazatom ment volna a kutyákra.
2022. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért MZP-t még nem, lehet leírni. Sokan voltak, akik támogatták. Megkockáztatom, ha változtat a kommunikációján, akkor sok szavazót tud magához csábítani mindkét oldalról.
2022. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még lehetne valami MZP ből, most csinál új pártot, meg minden. Viszont ezzel kellett volna kezdeni, nem beállni a bukott balliberális zombipártokhoz. Nagyon nehéz lesz innen folytatnia, hiszen már sokszorosan lejáratták. Először a kormány, április 3 után pedig az ellenzéki pártok támadták gerinctelenül hátba. Akkor volt az első alkalom, hogy magsajnáltam. Legalább megtanulta, hogy bizony a magyar politika mocskos mindkét oldalon. A beszédei sem voltak feltétlenül jók és sok hibát is elkövetett. Viszont ha tud újat mutatni a magyar politikában, mint a Mi Hazánk, akkor még visszatérhet. Már kialakult egy szűk, de biztos szavazói tábora. Én eléggé megutáltam azt az embert, de nyitott vagyok.
2022. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" Legalább megtanulta, hogy bizony a magyar politika mocskos mindkét oldalon. "

Ez nem magyar kiváltság, a politika mindenhol egyformán mocskos. Vannak néha, ritkán, gerinces politikusok, de pont a gerincességük miatt általában nem emelkednek nagyon magasra. A nemes és a nemtelen közötti harcban mindig a nemtelennek van nagyobb esélye, mert ő nem állít maga elé etikai korlátokat.

2022. máj. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Mind a kérdésböl,mind a válaszokbol látszik hogy egy belterjes főleg városi/budapesti kérdésröl van szó.

Ami nem megy nem kell elröletetni.

Népünknek nem kell a "pogressziv ájrópamániás,szemléletváltoztató" föleg pesti mentalitási messiások.,ahogy a"modernség,nyitottság" és egyéb liberó lózungok sem-

Már nincs jobb vagy balolldal,csak elitoldal/fejesek/ lés népoldal/mindenki más./

Az elitoldal kevesen van,gazdag és szervezett,.A népi oldal sok,sze

gény és szervzetlen.

ÖK OTT FENT MI ITT LENT! EZ MA AZ IGAZI TÖRÉSVONASL!

Akia népoldal szivét megnyeri az a nyerö.Lásd Kádár anni, vagy Orbán most.

2022. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
#6 Hát az biztos, hogy ilyen íráskészséggel minden konteót elhiszel, amit a kiskocsmában hallasz két korsó kőbányai között.
2022. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!