Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Dobrev Klára nem lenne...

Ha Dobrev Klára nem lenne Gyurcsány felesége sokkal megbecsültebb politikus lenne. Egyetértesz?

Figyelt kérdés
Dobrev Klára egy roppant intelligens, nyugatias politikus. Nem véletlen, hogy a választás előtt az Uniós országokból szinte mindenki őt támogatta, még kampányoltak is Dobrev mellett. Dobrev legnagyobb szerencsétlenségére Gyurcsány miatt sosem kerül hatalomra, kár érte. Ezerszer bizonyította már, hogy sokkal alkalmasabb lenne az elnöki posztra, mint bárki más az ellenzéki politikusok közül, igazából éppen ezért sajnálom őt.

2022. szept. 21. 12:01
A kérdező szavazást indított:
Ha nem lenne Gyurcsány felesége többen támogatnák
Akkor sem támogatnák többen
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

"Dobrev Klára egy roppant intelligens, nyugatias politikus."

"Ezerszer bizonyította már, hogy sokkal alkalmasabb lenne az elnöki posztra, mint bárki más az ellenzéki politikusok közül"


Nem tudom, ezeket miből gondolod, mikor az EP képviselőségen kívül más nyilvános pozíciója nem volt. Oké neked ez a véleményed.

Én meg alapvetően minden politikussal bizalmatlan vagyok, hogy bármi, amit mond vagy tesz az hány százalékban őszinte és mennyiben megjátszott.

Engem nem győzött meg.

Az, hogy betanult szövegeket elő tud adni a TV-ben az bizonyára igaz, de ezt tudja még rajta kívül elég sok ember.


Igen azt gondolom, hogy több esélye lenne, ha nem Gyurcsányné lenne. Eleve az egész Dk párt/jelenség nekem nagyon unszimpatikus. Előválasztási vitában láttam szimpatikus DK-s politikust, de bicskanyitogatót is.

Szóval nálam erősen negatív tartományból indul és egyelőre nekem semmit se bizonyított, ami felülírhatná a prekoncepcióimat.

2022. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Mindamellett, hogy nekem egyáltalán nem szimpatikus, azt el kell ismernem, hogy tehetséges politikus. Viszont Gyurcsány miatt soha nem lesz esélye, ez valóban így van.
2022. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem Gyurcsány felesége lenne bizonyára többen támogatnák. De azért nem olyan nagy kár érte.
2022. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Eu bérenc
2022. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

#1: "Én meg alapvetően minden politikussal bizalmatlan vagyok, hogy bármi, amit mond vagy tesz az hány százalékban őszinte és mennyiben megjátszott."

Egy politikus nem attól lesz jó, hogy őszinte, hanem hogy milyen jól tudja előadni magát, milyen sok embert tud meggyőzni, ha kell a legnagyobb hazugsággal. Őszinteséggel nem lehet nyerni, ezt már MZP-n keresztül is láthattuk. Ez nekem is időbe telt, míg megértettem és el is szomorított, hogy ez így működik. De a lényeg, hogy a választóknak olyat tudj mondani, amivel hatni tudsz rájuk és amivel meg tudod győzni őket. Ha ez adott esetben nyilvánvalóan hazugság is, már másodlagos.

2022. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

"azt el kell ismernem, hogy tehetséges politikus."


Csak az a kérdés, hogy ez a fogalom mit jelent.

Tehetséges politikus biztosan nem szinonimája az őszinte politikusnak.


Gyurcsány is tehetséges politikus ezt ő tényleg bizonyítja újra meg újra, de ettől még nem bíznám rá az országot még egyszer.

2022. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Akkor nyilván. De mivel az, a legjobb lenne ha pusztulna mind a kettő, hogy a kormány is pusztuljon majd utánuk.
2022. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6: Igen ez így van, épp ezt fejtettem ki az 5-ös hozzászólásban.
2022. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7: Egyetértek.
2022. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
#5 - Igen jól előadni a hazugságot azt hívhatjuk tehetségesnek, ha akarjuk. De ha utána a totál ellenkezőjét csinálja, akkor cseberből vederbe estünk.
2022. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!