Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldön élők: milyen érzés...

Külföldön élők: milyen érzés egy nem tolvaj, nem dilettáns kormány által vezetett haladó szellemiségű, jobb gazdasággal és kevesebb gyűlölettel teli országban élni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 22. 23:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
47%

15 vagyok

Azert ennyire ne utald a sajat neped.

Regen az ilyen hazaarulokat, mint te kivegeztek. Es senki nem tart teged vissza, hogy elmenj innen olyan helyre, ami szamodra megfelelo, ha mi magyarok ilyen szarok vagyunk. :o

Szerintem olyan a mosdo, amilyen a torolkozo.

Ha te gyoker vagy, masok is gyokerek lesznek veled.

Ez ilyen..

2022. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
78%

"Csak azok mondják, hogy más országokban nincsenek ilyen gondok akik nem jártak más országokban. Ne hidd el, hogy nyugat hanyatlik, de azt se, hogy minden f@sza"


De itt nem ilyen szélsőségekről van szó! Én (bár nem nekem írtad) se mondom, hogy nyugaton minden fasza de ilyen rendszerszintű korrupció biztosan nincs mint itt! Korrupció biztos van de nem ilyen szintű!

2022. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Es a kozbiztonsag? Az nem fontos?

Lehet , hogy itt korruptak, de legalabb nincs annyi sorozatgyilkos szabadlabon, mint 1-2 nyugati kozkedvelt bevandorlokkal teli varosaban.

Alkoholista, drogos mindenfele emberekkel.

2022. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Oh dehogynem. A közbiztonság itt kritikán aluli. A bevándorlóknál pedig rosszabbak a cigányok, akik nálunk vannak.
2022. szept. 23. 12:36
 25/27 A kérdező kommentje:
#21 Kit érdekel, mi volt régen, ha ebben a tetves országban azt néznék az emberek, mi lehetne, nem az, hogy mi volt régen, jobb ország lenne.
2022. szept. 23. 12:37
 26/27 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva nagyon jó az élet Svájcban ahol élek, echte svájci feleségem van és házam de én rendkívül nemzetközi pacekkal születtem ugyhogy én bárhol megállom a helyem országfüggetlenül mert hihetetlen intelligens és egy valódi tálentum vagyok. Neked erről kár is álmodozni mert esélyed sincs ilyen életszínvonalat produkálni amit én csinálok mert elitnek születni kell, ez ennyi Üdv az Alpokbol
2022. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kulfoldon, a pont olyan magyarokat kerulik a magyarok, amilyen te vagy. Az onutalatos,teveszmes,modortalan, magyarokat cseszteto es hatbaszuro...
febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!