Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiányozni fognak nektek a...

Hiányozni fognak nektek a Parlamentből a Jakab Péter-Orbán Viktor szócsaták?

Figyelt kérdés

Azzal, hogy Jakab Péter kilépett a Jobbikból, független képviselőként többé nem csaphat össze Orbánnal az azonnali kérdéseknél.

Az előző ciklusban sok embernek ezek a csörték jelentették a szórakozást, amire ezentúl már nem kerülhet sok.



2022. szept. 24. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Van amelyik jó volt, de a krumplinál meg a parizerezésnél eléggé égett már az én pofám is.


Az nagyobb kár hogy nem került parlamentbe:


1. MKKP

2. Márki-zay


Képzeljük el az milyen cirkuszt jepenthetett volna a nagyérdeműnek

2022. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
A kérdést olvasva hirtelen kezdtem örülni, hogy Orbán is eltűnt a francba.
2022. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen, az Orbán Viktóriázás például rendkívül konstruktív hozzászólás volt.
2022. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Így is megy a cirkusz. M.-Z.P. körül. Most akarják vizsgálni a külföldről kapott pénzeket. Ha kiderül hogy M.-Z. igazat mondott akkor még jól is jön neki ez a vizsgálat mert tisztázzák. Ha nem akkor eltűnik a süllyesztőben, de akkor már remélhetőleg azt is vizsgálni fogják a megfelelő illetékesek hogy O.V.-ék fizettek Le Pen és Giorgia Meloni pártjának és hogy közpénzből kampányolnak folyamatosan. A korrupciós eseteket vizsgáló bizottság és a kormány is satuba kerül. Vagy becsületesen vizsgálni fogja a bizottság a kormány és a NER ügyeit is vagy rájuk fogják hogy nem tettek eleget a vállalásoknak. A cirkusz folytatódik magasabb szinten.
2022. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem tetszett amúgy, hogy mennyire érezni lehetett, hogy lenézi Orbánt 😅
2022. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Magyar hazafiként eddig sem örültem annak, hogy valakik cirkusznak használják a parlament székházát, ezek után sem fogok. A parlamentnek van egy afféle nimbusza, ami nem fér össze sem a Hadházy "ló..." táblájával, de a Jakab, a Tordai vagy a Szabó Timi viselkedésével sem.
2022. szept. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Hiányolni fogom Kövér elvtárssal való szócsatáit.
2022. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!