Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Toroczkai...

Mit gondoltok Toroczkai László ismét konstruktív mondatairól? Mi a véleményed a magyar széljobb királyáról, Mi Hazánk mozgalomról?

Figyelt kérdés

Azt mondta a Mi Hazánk kongresszusán, hogy az északi civilizációnak hála fejlett az emberiség, nem a feketék miatt. A liberalizmus pusztító életellenes ideológia és egy igazi magyar nem lehet liberális mert nemzetárulás. Valami olyasmit is mondott hogy a liberálisok feketék akarnak lenni.


Az én véleményem :

Szokásos rasszista fröccsögés, amelyhez járul 50kiló tanulatlanság. Liberalizmus a szabadság eszményét jelenti, nem pedig az Lmbtq és BLM mozgalmat. Kossuth, Petőfi is liberális volt.

Eléggé cinikus hogy egy neofasiszta konteós pártelnök akarja megszabni azt, hogy ki mit gondoljon. Nemzeti pártnak tartják magukat, de nemzet az itt mi vagyunk 10 millióan, baloldaliak, jobboldaliak, fiatalok, öregek, betegek, egészségesek, romák, melegek. Ez a társadalom eleve egy agyonhergelt és sajnos agyonbutított társadalom, aki szereti a hazáját egy erős hazát akar, ahol az emberek önmegvalósítása nem esik kárba.

Miért is baj ha valaki meleg? Nem tök mindegy milyen nemiszervet nyal az illető?

Miért kell beleavatkozni hogy ki mennyire magyar?


Direkt nem náciztam le a Mi Hazánk mozgalmat. El magyarázom a fasizmus fogalmát alapszinten. Olaszországban Mussolinivel terjedt el ez az ideológia, egy széljobbos parlamentáris demokráciát tagadó ideológia(Mi Hazánk : Szegregáció, politikai nézetek szerinti jogfosztás) , amely inkább a totalitárius diktatúra személyi kultússzal gazdag eszményt követi(Mi Hazánk: Horthy). A nemzetellenes ideológiák elleni harc (Mussolini korában kommunizmus, Toroczkainál Liberalizmus), valamint a nemzeti közösséget faji közösség alakíthatja (cigányok szegregálása, északi civilizációs mese). Etatizmus (MHnál ugye a multikonteó) és a propaganda. Valamint mint a náci németeknél és a fasiszta olaszoknál a mi hazánknál is jellemző a racionalitás helyett ideológia alapon való politika, rasszizmus, kirekesztés, konteók száza, diszkrimináció ha nem azon a véleményen vagy mint ezek.


Véleményem az hogy le széljobbal, skizofrénokat(mhm) és bukott tolvajokat (Orbán Gyurcsány) nem szabad a politika közelébe engedni.



2022. szept. 24. 18:27
A kérdező szavazást indított:
Mi Hazánk egy megfelelő párt
Mi Hazánk egy elvetemült neofasiszta mozgalom
43 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
A 2-es válaszból következik az 1-es😂
2022. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Jelenleg az Orbánékon kívül csak Gyurcsány és a Mi Hazánk van. 1000X is inkább Toroczkai, mint Gyurcsány!
2022. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Hú most nagyon megmondtad neki...


Mi volt ennek a kérdésnek a célja amúgy?

2022. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Benőhetne a feje lágya ennek az embernek. Már 2006-ban sem tud ülni a seggén, pedig már akkor is 28 éves volt. Én most vagyok 30, de talán még 20 évesen ugráltam, ma már lenyugodtam, érett felnőtté váltam. Ő most 44... Nem értem, ideje lenne lenyugodni, mindjárt öregember lesz
2022. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%
Linkelj egy videót, szeretnén ezt az ő szájából meghallgatni.
2022. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Toroczkai kimondja az igazságot sokaknak meg fáj az igazság.Ez van.Neked úgy látom maradnak a Kétfarkúak esetleg a kamupártok vagy nem foglalkozol az egésszel.
2022. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem egy elvetemült neofasiszta mozgalom, de azért megfelelő párt. Toroczkainak amúgy most is igaza van. A cigányok és a négerek genetikailag alkalmatlanok arra, hogy emberek között éljenek.
2022. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
De tök mindegy, kinek milyét nyalja. Nem kell az Andrássy úton latexban őrjöngeni, hogy mások tudomására hozza. Senkit nem érdekel.
2022. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Maga a kérdés is egy nettó hazugság,de cáfold meg forrással🤷.


Feltételezem libbant vagy.:)

2022. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Sose szavaznék rájuk.
2022. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!