Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy nyert a fidesz április...

Hogy nyert a fidesz április 3-án, ha minden állampolgár utálja Orbánt és a fideszt?

Figyelt kérdés
Amatör vagyok, nem értek a politikához, de mostanában erre lettem figyelmes.

2022. szept. 25. 20:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
A NER üzemelteti a választási szoftert.
2022. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
71%

Az alternatívák csekély száma miatt.


Inkább elviselik az emberek Orbánt, minthogy olyanok kerüljenek hatalomra, akik kötelezni akarják a b_zulást, elítélik a határvédelmet,gyarmati külpolitikát akarnak.

2022. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy nem minden állampolgár utálja.
2022. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
61%
Nincs jobb alternatíva!
2022. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#3 Pedig minden ok megvan rá, hogy utálják nem tudod?
2022. szept. 25. 20:51
 6/38 anonim ***** válasza:
95%

#5

Akár megvan, akár nem, nincs így, nem utálják.

2022. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
#6 Kik nem utálják?
2022. szept. 25. 20:56
 8/38 D-Mano ***** válasza:
89%

Az alapján, hogy hol élsz, hol dolgozol, milyen családba születtél, milyen internetes oldalakat, egyéb médiumokat követsz, elég kemény politikai buborékok tudnak kialakulni az ember körül. Egyik közegben a nagy többség Orbán-ellenes, a másikban pedig Orbán-párti, a harmadikban meg elég vegyes a kép.

Példaként ha az én mostani buborékomban, itt Budapesten (most csak a lakhely, munkahely, ismerősi kör szerint vegyük, mert az interneten én nagyon sok színű politikai oldalakat, médiumokat követek) lévő emberektől függött volna, a választás eredménye ez lett volna: Az Összefogás nyert volna, a Kutyapárt kevéssel maradt volna le tőlük, a Fidesz egy közepesen erős ellenzéki pozíciót szerzett volna, a Mi Hazánk meg be sem került volna a Parlamentbe.

De ha azt nézzük, ahol korábban laktam egy faluban, akkor a Fidesz még erősebb lett volna, az Összefogás még gyengébb lett volna, mint így, a Kutyapárt az 1%-ot sem érte volna el, és a Mi Hazánk is erősebb eredményt kapott volna.

Ha pedig azt nézzük, amilyen közeg a gimimben volt (megyeszékhelyen), akkor alacsony többséggel nyert volna a Fidesz, az Összefogás egy erős ellenzéki pozíciót szerzett volna, a Mi Hazánk be sem jutott volna, a Kutyapárt pedig kb. ugyanilyen eredményt szerzett volna.

2022. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%
"Amatör vagyok, nem értek a politikához" Igen, ez látszik a kérdésből.
2022. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

#7

Kb. 3 millió ember biztosan nem.

2022. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!