Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tudnék egy petíciót...

Hol tudnék egy petíciót "hirdetni"?

Figyelt kérdés

Elég kevés ismerősöm van élőben is, így Facebookon is. Már mindenkinek elküldtem az ismerettségi körömben, beleértve az egyetemi évfolyam Messenger csoportot is.


A petíció tárgya szívügyem és rendkívül fontosnak tartom. Még jócskán kellene aláírás, hogy összegyűljön a célul kitűzött 15000, így segítséget szeretnék kérni tőletek itt.


Hol tudnám kvázi hirdetni a petíciót? Érdemes influenszereknél bepróbálkozni, hátha kiteszik, amennyiben szerintük is fontos az ügy?


Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2022. szept. 26. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
A petíció egy értelmetlen időpazarlás,soha nem értek még el vele!!!
2022. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Pesten halottam facebook csoportban sokszor látok petíciókat. Kb. 400.000 fős csoport
2022. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm szépen az ötletet! Mindjárt csatlakozom is a csoporthoz. Szép napot!
2022. szept. 26. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Az első válaszoló jól írja. Most is szembejött velem egy petíció. Egy "állatvédő" indította. 5000 aláírást szeretne gyűjteni és jövőhét vasárnap akarja átadni.
2022. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok a petíciók híve, viszont legalább elmondhatom, hogy megpróbáltam/megpróbáltuk.

Ha viszont eljut feljebb, akkor máris megérte. Ha pedig semmi sem lesz elérve, akkor se vesztettem többet, mint 1 perc, amíg kitöltöttem az adataimat.

2022. szept. 26. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos ezeknek kb 0 publicitásuk van, ha kiláncolod magad vmelyik hídra egy molinóval, az kb fél napodat veszi el de cserébe minden nagyobb híroldal lehozza. Utána kapsz vmi pénzbüntetést asszem, de azt össze lehet tarhálni a zoktól akik hisznek az ügyedben
2022. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Hát nyilván kereshetsz olyan csoportokat akiket érint az adott téma. Szabad tudni mi a témakör? Ugye ha lakóterület-specifikus, akkor a környéken lakókat, ha pl állat-specifikus, akkor ilyen állattartó csoportokat lehet megkeresni.


Illetve ott az aHang nevű oldal, ez konkrétan erre van, hogy petíciókat rakj fel rá, digitális aláírásgyűjtés.


Az tény, hogy eredménye ritkán van, de attól még meg kell prbóálni.

Nameg... készülj fel rá, hogy ballipsi soros-bérencnek leszek titulálva amiért.. hát.. tulajdonképpen tenni akarsz valamit..

2022. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7: Az abortusz törvény módosításával kapcsolatos. Ez már egy meglévő petíció, több, mint 13,500 aláírással. 15,000 van kitűzve célként.


Az szerencsére egyre kevésbé érdekel ki mit ír vagy gondol rólam. Akinek nem tetszik, akkor az nem az én problémám.

2022. szept. 26. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Van itt esetleg olyan, aki aláírná az enyémet?
2023. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!