Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok ?

Ehhez mit szóltok ?

Figyelt kérdés

Szerbia


[link]


Szerbia se ismeri el a népszavazást ehhez mit szóltok?


2022. szept. 26. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem lep meg, mert Koszovónál sem ismerik el. De ennek semmi jelentősége, mit ismer el Szerbia. Koszovót sem ismerik el, mégis létezik.
2022. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Néhány Fideszes kommentben már árulózott (szokásukhoz híven) (szerintem ez a hobbijuk, hogy ha kell ha nem árulóznak ha nekik valami nem tetszik, aztán kèpesek liberálisozni hogy ők ilyenek, ha valami nem úgy van… az lehet hogy mi ilyenek vagyunk csak mi nem árulózunk ha kell ha nem.



Szerbia is szabad akarata van, oda tartozzanak ahova akarnak, akkor is ha ez a narancs MH tábor szemét szúrja. Tudom, tudom savanyú a szőlő. De azért ehető


Ezzel búcsúznék

[link]

2022. szept. 26. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem ismerhetik el.Mert akkor olyan helyzet állna elő, hogy vagy visszaadják nekünk a Vajdaságot, vagy az albánoknak adják Koszovót.Esetleg is-is.Pofon egyszerű a dolog.
2022. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Most tulajdonképpen mi a meglepő ezen? Kína és Kazahsztán se ismeri el a népszavazást.
2022. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Az a lényeg hogy Viktor elismeri.
2022. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Viktor se ismeri el, szóval duplán se értem, hogy miért árulóznának a Fideszesek. Szerintem valami rossz helyre tévedt a kérdező.
2022. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 de ezek az országok nincsenek is putyin seggében. Szerbia viszont ha lehetne csatlakozna a szovjetunióhoz
2022. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert akkor a magyarok is joggal szavazhatnának a vajdaságban. Kazahsztán pedig Kína felé kezdett el húzni
2022. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

“Miért árulóznának a Fideszesek. Szerintem valami rossz helyre tévedt a kérdező.”


Volt aki azt írta, hogy árulók…

2022. szept. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!