Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatal ellenzéki szavazóknak...

A fiatal ellenzéki szavazóknak mitől szimpatikus Gyurcsány Ferenc?

Figyelt kérdés
Hallottam olyan érvelést, hogy Orbán gáz, Gyurcsány viszont vicces figura. Ez állhat a háttérben?
2022. szept. 26. 20:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
#20: Nem, csak akkor, ha liberális hatalom van, egyébként az elnyomó rezsim embere. Tudhatnád már.
2022. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
19%
Mert ők még gyerekek voltak a Gyurcsány kormány idején, így nem emlékezhetnek rá, hogy milyen volt ő is valójában.
2022. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
80%

22es.

Én arra emlékszem hogy mindent megkaptam amire szükséged volt, de a 2012ben született húgom már nem.

2022. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
16%
#23 Én meg arra, hogy a városunkban valósággal ölték egymást az emberek még a sz@ros minimálbéres állásokért is. A vállalkozások sorban, egymásután mentek csődbe. Az öcsém kisfiának az osztályában mindössze négy olyan gyerek volt, akinek mindkét szülőjének volt munkája. A többinek kb. fele-fele arányban vagy egyiknek sem, vagy csak az egyiknek. Ilyen még a rendszerváltás utáni években sem volt. És ez nem egy borsodi zsákfalu, hanem Magyarország negyedik legnagyobb városa, megyeszékhely, egyetemváros. De egyáltalán nem az Orbán kormányt akarom védeni, mert 2010től is még jó pár évig csak romlott a helyzet. Az meg, hogy pár éve még javult is valamicskét, az is leginkább csak annak köszönhető, hogy azóta nagyon sokan elhúztak innen.
2022. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
2022. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!