Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek épelméjű dolog...

Szerintetek épelméjű dolog egy ilyen nemzeti konzultáció?

Figyelt kérdés

Nekem már az is sok volt, hogy a kormánypártjaink MEGSZAVAZTÁK az összes szankciós csomagot eddig az EP-ben és a Tanácsban is, majd elkezdett azzal haknizni, hogy nem ért egyet sajátmagával, sőt, önmagát is mélységesen elítéli, mert Európának szerintük jobban fájnak az általuk megszavazott szankciók mint oroszországnak...


De hogy most nemzeti konzultációt is kezdeményeznek arról, hogy egyetértünk-e az általuk már megszavazott szankciókkal - ez a politikai abszurd non plus ultrájának tűnik...


Ilyenkor valójában önmagukat hülyézik le? Vagy mit akarnak, milyen eredményt várnak?



2022. szept. 27. 11:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Sholz német elnök kuncsorog az araboknál..kapott is egy hajónyi anyagot..ez a helyzet. Kiröhögték..megalázták.
2022. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%

#11

Orbánt szokták megalázni minden egyes EU-s felszólalásakor. Mégis tapsolnak a nagyon okos fideszesek, hogy jól megmondta, amikor kiröhögik őt. :DDD

2022. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

12,

Libernyákok próbálják..sajna ők vannak többségben.

Ha neked nem tetszik, tartsd be Timmermans javaslatait! Légy hű hozzá!

2022. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

#13

Jah, egy jobboldal által vezetett EP-ben tényleg a liberálisok vannak többségben. :DDDD


Kicsit se vagy nevetséges. :DDD

2022. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

14#

Ok, csak ezt így nem akartam leírni:

Liberálisok és a feneküket nyaló képviselők...eu vezetők.

2022. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne menjünk már el egy elvtelen anyázásba, szerintem ez fontosabb téma, mint a libsizés.

Valaki elárulná, hogy mik azok a szankciók, amiket el kellene törölni és akkor másnapra felére esne az infláció Magyarországon?

2022. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%

#15

Nyilván, mivel hazugság és te is tudod.

Az EU-ben még léteznek jobboldali értékek, ezért b*szták ki a fideszes gerinctelen senkiket.


#16

Nincs ilyen szankció.

A magyar infláció már a háború előtt beindult. Nézd, itt látszik, hogy az indulás már tavaly ősszel látható volt, miközben a háború csak február végén kezdődött:

[link]


A valóságban egy normális gazdaságpolitika kellene, hogy az inflációt mérsékeljük.

Ez jelenleg kormányváltás nélkül esélytelen.

2022. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
17es, én ezzel tisztában vagyok, Nyitrai Zsoltnak kellene elmondani, ő nem látja!
2022. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Az eu"néppárt" egy 3/4 részben baloldali, nem konzervatív, mint amire anno alakult..
2022. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis adalékként, újabb gyönygszem csodálatos kultúrkörünkből és, hogy milyen okos is a magyar (politikus):

https://www.youtube.com/watch?v=IntHQetnjy0

2022. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!