Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap a partizán Gyurcsány...

Tegnap a partizán Gyurcsány Ferenc interjúján lévő acsarkodó kommenthuszároknak van valami alternatívájuk, vagy csak okoskodni tudnak?

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 09:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki utálja Gyurcsányt. Ennyi a lényeg.
2022. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 És majd az 5%os Momentum fogja leváltani a fidess terror rezsimet?
2022. szept. 28. 09:30
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Mindenkinek annyi érve van, hogy Gyurcsány. Azt figyelik ki mondja, és nem azt, hogy mit. A fától az erdőt nem látják. Jelenleg nincs más alternatíva. Gyurcsányon kívüli ellenzék 3%-ot nem tudna összesen összekaparni
2022. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Egyelőre húzzon el a f*szba Gyurcsány a feleségével meg a többi vén, hülye, kártékony kommunistával együtt.DK-t azonnal feloszlatni, ezeket a politikától eltiltani örökre, aztán majd beszélgethetünk hogyan tovább.
2022. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
#3 Dehogyis nem tudna.Pláne ha a Gyurcsány elüldözése a tét.
2022. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Megnéztem. Pokoli gyenge volt. Alternatíva?

Ugyanaz a semmitmondó hablatyolás mint amit kormányon csinált.

2022. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Még csak a felénél tartok a videónak (épp hallgatom), de engem már sikerült meggyőznie, hogy a büdös életben ne szavazzak olyan csapatra, aminek a tagja. Sokat örlődtem a legutóbbi választáson, hogy listán az összefogásra vagy a kutyákra szavazzak. Utóbbira voksoltam végül és lelkiismereti szinten jó döntést hoztam.


"#1 És majd az 5%os Momentum fogja leváltani a fidess terror rezsimet?"


Mert a 10%-os DK? A DK az ellenzéki oldal erőviszonyainak átcsoportosításából szerzett szavazókat, de ez elérte a határait. Bizonytalan, jobboldali és/vagy Fideszes embereket egyszerűen nem tudnak megszólítani, ellenben rengeteget utálják ezeken az oldalakon őt.

2022. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Azon csodálkozom, hogy Gyurcsány nem kapott még gyomorfekélyt. Vagy lehet, nem is tudja, hogy ilyen nagy közutálatnak örvend.
2022. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Sosem szavaznék Gyurcsányékra. Ha csak Gyurcsány és Orbán közül lehet választani, akkor én kisétálok ebből az országból. Nem csak a mostani választáson nem ismerte el a felelősségét, de a kormányzása alatt sem. Miért akarnék ilyen embert vezetőnek? Csak azért, hogy utána Orbánnal riogassanak Gyurcsány helyett nem szavazok rá.
2022. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
9# Te is olyan lehetsz, aki mindig más indokot keres arra, hogy elhagyja az országot. Jó itthon, ugye?:)
2022. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!