Rekord magas az infláció, rém gyenge a forint.Jövőre még a kormány is gazdasági visszaesést vár. Nem tudok rájönni hol rontotta el Orbán Viktor a kormányzást? Épített elég stadiont, rokonok már milliárdosok, háborúzik Brüsszellel és mégis..




válasza:Vannak transzyk az oviban?
Naugye!




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:"Amíg vannak kóbor állatok, addig nem lesz éhezés!"
Nincs gusztusom a birkahúshoz :(




válasza:További kérdések:
Gyurcsány meg Orbán kormánya is azért volt rossz, mert egy személyi kultuszt építettek ki a személye körül. Most a volt ellenzékiek, mára már (Tiszás) kormánypártiak is miért lépik meg pont ugyan ezt?
Még mindig csak a celebkedés megy pedig a kampány már lezárult. Nekem már tényleg azaz érzésem, hogy nem tudják mit csináljanak. Nem tudnak mit kezdeni a helyzettel.
Ha van egy beruházás, bármilyen minőségben is készüljön el, nagy örömmel veszi át fél-1 év csúszással. Inkább a szolgáltatókkal barátkozik, mintsem a település lakóinak érdekeire fókuszálna. Gyenge kezűnek tartom, mert az átlagembert egy nap fizetési késedelemért is...
Alig ültek be páran a legutóbbi parlamenti gyűlésre.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




